“Dobra kuchnia i lokalizacja”

Restauracja Niedźwiadek
Kuchnie: Polska, Ukraińska
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Restaurację ciężko przeoczyć, gdyż znajduje się na przeciwko dworca. Jedzenie dobre, domowe, szybko podane. Cenowo wychodzi dość drogo w porównaniu z innymi restauracjami w Ustrzykach, ale mimo to warto tam zajrzeć :)

Dziękujemy, karrr84

Zrecenzowano 8 lipca 2019

Restaurację zahaczyliśmy wracając z gór, ponieważ z tyłu jest duży parking. Weszliśmy praktycznie w ciemno. Miejsc siedzących dużo, sporo gości było w środku w poniedziałek o 12:00, co dobrze wróżyło. Było akurat bardzo dużo much, które dokuczały podczas posiłku.

Zamówiliśmy:
- placek po bieszczadzku - bardzo duże danie, był ok, poprawny, dużo surówki, smaczny
- pizzę - niestety niesmaczna, z seropodobnym "serem", ciasto jakby mrożone, zupełnie nie przypomina pizzy,a raczej typowe danie z dworca
- herbata Lipton fajnie podana i w dużym kubku
- lemoniada imbirowa, super pomysł, czuć prawdziwy imbir, smaczna tylko baaardzo słodka, jeśli ktoś nie słodzi będzie się krzywił.

Ogólnie mamy mieszane wrażenia co do tego miejsca, widać, że najlepiej próbować dań regionalnych.

Dziękujemy, Gorolazy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CukAzile, Właściciel, Restauracja NiedźwiadekOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dziękujemy za tyle informacji. Cieszymy się , że dania Państwu smakowały. Z naszej strony dodamy tylko, że :
- NIGDY nie podawaliśmy mrożonej pizzy
- NIGDY nie używaliśmy seropodobnego „sera” (dokumenty zakupu do wglądu :-) )
- rozumiemy , że mogła Państwu nasza pizza nie smakować, takie prawa różnych upodobań :-)
- wybraliście Państwo lemoniadę z syropem miodowo-imbirowym , a miód jak to miód słodki jest i już ;-)
- można też zamawiać lemoniadę bez syropu i wówczas jest sok z cytryny, cytryna, woda i lód , czyli bez cukru
Wszystko można: zamienić, zmienić, dodać, ująć , jesteśmy na to otwarci. Wszystko można, tylko musi to być fizycznie w lokalu, na „Tripie” już takich możliwości nie mamy. Pozdrawiamy serdecznie <3

Zrecenzowano 7 lipca 2019

Barszcz Ukraiński oraz rosół z czosnkiem bardzo dobre, placek po bieszczadzku nie jest smaczny a w zasadzie bez smaku tak jak i sałatki dołączone, za taka cenę sie nie opłaca. Zamawianie przy barze ale do stolika jedzenie przynoszą. Kompot dobry.

2  Dziękujemy, Kry K
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal Ok, szybko i smacznie. Jednak nie jest to typowa bieszczadzka knajpka - klimatu brak. Placek 8/10, schludnie obsługa miła, podane w kilka minut.

Dziękujemy, Marcin C
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Powitał mnie widok otwartych drzwi do podziemi, magazynów?-cieszył oczy idących do restauracji widokiem bardzo niechlubnym...Przestraszony lusterkiem w toalecie, które z brudu nie przepuszczało ludzkiego widoku, do dalszej części postanowiłem nie wchodzić...śmierdziało okrutnie. Ale prawdziwym zaskoczeniem okazało się jedzenie! Zamówione pierogi chyba spadły na podłogę-było w nich mnóstwo czarnych drobinek różnej wielkości-jakby śmieci-ciasto popękane, wyszło z nich nadzienie, pływały nie w maśle, ale w jakiejś białej wodzie, kilka godzin w mękach czekały na klienta? Siedzący obok dostali najpierw II danie, później zupę, przeprosiny kelnerki wędrowały z jednego stolika do drugiego. Wyraźny problem z kucharzem, jego wzrokiem albo wyobraźnią, lub wszystkim na raz....Pierogów nie tknąłem, na przeprosiny nie czekałem-szacunek dla kelnerki, za to że nosi to jedzenie-ja bym nie mógł ludziom w oczy spojrzeć...

Dziękujemy, DamianPiatek

Restauracja Niedźwiadek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustrzyki Dolne, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Niedźwiadek? Podziel się wrażeniami!