Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Na pewno jeden z najlepszych ośrodków w Polsce. Właściwie trudno jest się do czegoś przyczepić. Jeżeli chodzi o bazę sportową to super!! Każdy znajdzie coś dla siebie. Baza gastronomiczna bez zastrzeżeń. Jako baza noclegowa nic do dodania. Okolica wspaniała. Bieszczady - jeden z nielicznych terenów gdzie jeszcze nie ma ingerencji człowieka na przemysłowa skalę i w tym Hotel Arłamów -wspaniały !

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Makler656
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejce, cudowna atmosfera, fajny basen, bardzo dobre spa! Nie jest tanio, ale zdecydowanie warto sie wybrac. Pełna infrastruktura sportowa- silownia, boiska do squasha, hala sportowa. Kazdy znajdzie tam cos dla siebie.

Dziękujemy, Justyna F
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Duży i pełen atrakcji hotel w zapomnianej lokalizacji ale w tym przypadku oto chodziło. Bardzo dobre jedzenie, hotel fajnie urządzony i z rewelacyjnym zapleczem sportowym. Polecam każdemu kto chce odpocząć w Bieszczadach!

Dziękujemy, Marsu D
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy bardzo rozczarowani hotelem tej klasy.
Dużo z mężem podróżujemy i mamy porównanie z hotelami w Polsce za granica.
Wg nas cena nie jest adekwatna do jakości.
Otrzymaliśmy pokój przy schodach z małym dzieckiem, gdzie trzeba było znosić wózek, co się później okazało, ze można obejść schody. Chciano nam zamienić pokój z widokiem na parking lub bez balkonu.
Obsługa hotelowa w recepcji wraz z Panią menedżer bardzo nieuprzejma wręcz lekceważąca gości oczekiwania.
Jedynie na plus są panowie zawsze chętni pomocy.

Hotel ogólnie piękny otoczenie cudowne dostaliśmy piękny widok.
Hotel oszczędza na wodzie montuje zawory w kranie w których leci mgiełka ( kiepskie ciśnienie wody ) umywalki zapchane
Czekaliśmy 2 dni na obsługę techniczna Panów. Sprzatanie powierzchowne, kiepskiej jakości suszarka do włosów.
Jedzenie
Śniadania dobre ale bez rewelacji brak swieżo wyciskanych soków do śniadania są tylko z maszyny
Kawa kiepska
Brak naleśników, można poprosić kucharza o zrobienie
Kiepski bufet dla malutkich dzieci zwłaszcza alergikow ( ani razu nie było nugetsow) ogólnie jedzenie średnie spodziewaliśmy się czegoś więcej
Wg mnie dobre kolacje na patio ( Meksykańska i azjatycka)lecz mały wybór mies
Hotel zatrudnia dużo ukaińcow być może to świadczy o słabszej jakości
Bardzo nas zdziwiło jak w dniu wyjazdu przyszła Pani sprawdzić i policzyć napoje w minibarze, nie spotkałam się jeszcze z tak brakiem zaufania do klienta w hotelu 4*
Brak bezpłatnie możliwości korzystania z sauny mokrej (parowej )hotel chce zarobić ma klientach i każe za wszystko sobie płacić a ceny są mocno wygórowane
W pobliskiej karczmie na stoku słabe jedzenie.
Wspaniały basen wewnętrzny super ciepły tylko trochę mały wewnętrzny 10 stopni zimniejszy
Uważam, ze warto raz pojechać, aby się samemu przekonać. Dla nas cena nie jest adekwatna mamy porównanie z hotelem Bukovina i tam jest wyższy standard miła obsługa pyszne i świeże jedzenie dostęp do basenów i saun

1  Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Hotel znajduje się w totalnej głuszy. Jest ogromny i piękny. Super sauny i basen. Jest też basen na zewnątrz. W pokojach czysto. Kilka restauracji na różnych pętrach. Jedzenie pyszne. Jedyny minus to bardzo wysoka cena.

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa