“Przeciętna polska pizza”
Orlik — recenzja

Orlik
Kuchnie: Włoska, Polska
Opcje wyżywienia: Ogródek, Na wynos
Opis: Nasze restauracje to wieloletnie doświadczenie i rodzinna pasja w tworzeniu nowych smaków. Uznanie klientów pokazuje nam, że dbałość o najwyższą jakość serwowanych przez nas dań jest najważniejsza. Dlatego nasze dwie restauracje oraz lodziarnię, każdego dnia odwiedzają klienci z całej Polski i darzą nas swoim zaufaniem. Codziennie pracujemy po to aby wszystkie produkty były zawsze świeże i najwyższej jakości, dzięki czemu zasmakujesz u nas wiele dań kuchni polskiej, oryginalną pizze domową wg. naszej receptury, świeżo mieloną włoską kawę oraz tradycyjne lody wytwarzanych z naturalnych surowców. Istniejemy od 1991 roku. Od tego czasu otrzymaliśmy już wiele wyróżnień i certyfikatów. W dalszym ciągu chcemy sprostać wymaganiom naszych klientów, dlatego otwieramy się na wszelkie uwagi i sugestię odnośnie naszych produktów. Zachęcamy do pozostawienia komentarza i oceny na portalach społecznościowych lub przesłaniu wiadomości bezpośredniej poprzez formularz na dole naszej strony.
Zrecenzowano 6 września 2019

Ciasto nie przypomina włoskiej pizzy. Typowo polska wersja. Za frytki, pizzę, małe i duże piwo zapłaciliśmy koło 40,-

Dziękujemy, bozena1517

Zrecenzowano 2 lipca 2019

jedzenie lepsze niż w tamtym roku, pizza wreszcie dopieczona, duży plus za obsługę, niestety czas oczekiwania nie nastraja pozytywnie...

Dziękujemy, DamianPiatek
Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra, choć inna niż wszystkie. Piszę to aby zapełnić limit znaków ponieważ musi być ich ponad sto..

Dziękujemy, Prylinskib
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza do pojedzenia... jak dla mnie zbyt grube ciasto ale na głód dobre :) dosyć długi czas oczekiwania ale to może przez to że był 03.05

Dziękujemy, luki282018
Zrecenzowano 7 marca 2019

Witam.
Po pierwsze pizza z zakalcem chociaż sos czosnkowy bardzo dobry.
Po drugie fileciki drobiowe z grila nie doprawione, bez konkretnego smaku, oraz nie dopieczone. Miałam wrażenie że były lekko surowe. Obroniły sie dwie surówki marchew z jabłkiem (którą ciężko sknocić) i z kwaszonej kapusty. Na deser lody które były ok

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, AnnaW8048

Orlik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustrzyki Dolne, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Orlik? Podziel się wrażeniami!