“Wycieczka w Bieszczady”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Karczma Młyn
Nr 10 wśród 11 Restauracje (Ustrzyki Dolne)
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdjęć nie robiłem. Skupiłem się na kuchni (staropolskiej, kresowej, bieszczadzkiej). Żurek. Niezły, ale tak gęsty, że łyżka prawie stała w nim. Dla mnie placki ziemniaczane.Masakra. Smakowały tak samo jak żony kartacze z mięsem. Oba dania przypominały kluski śląskie. Przypuszczam. Że to jakieś kulinarne gotowce. Nie polecam.

Dziękujemy, 436januszk
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Restauracja , którą warto odwiedzić - niezwykłe dania, bardzo smaczne. W restauracji jest self service - dania zamawia się przy barze i są przynoszone do stolika przez miła obsługę. Nasz pobyt trwał 3 dni i tak nam smakowało , że nawet nie szukaliśmy innych restauracji. Jedliśmy tylko tam. naprawdę warto. Bywa tłoczno.

Dziękujemy, HannaW555

Karczma Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustrzyki Dolne, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Karczma Młyn? Podziel się wrażeniami!