Ustrzyki Dolne
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Miejsce super , klimat bardzo fajny , atmosfera rodzinna , kucharki na 5+, wszystko było wspaniałe .
Ognisko i śpiewy . Plus nalewki .
Dla naszej suczki było cudownie również .
Pozdrawiamy M&M i Kaya

Dziękujemy, Tedy J
Zrecenzowano: 15 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce dla osób potrzebujących głębszego oddechu. Piękny, klimatyczny dom w super lokalizacji. Pokoje pięknie urządzone, czyste i zadbane. Na piętrze kącik herbaciano-kawowy. Właściciele- wspaniali ludzie o ogromnej gościnności i wielkich pokładach różnorakich zdolności można rozmawiać godzinami na każdy temat przy wspaniałych przetworach, nalewkach, serach, chlebie oczywiście wszystko to robione własnoręcznie przez gospodarzy. Bardzo polecamy każdemu, komu zależy na wysokiej jakości noclegów. Wrócimy tu jeszcze bo warto!

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Maliniasta
Zrecenzowano: 16 lipca 2018

Miętowy Anioł to miejsce gdzie rozpieszczą Wasze podniebienia. Gospodarze przygotowują wszystko, oprócz masła, samodzielnie- wędliny, sery, marmolady, najlepszy pod słońcem chleb !!! etc. Schudnąć się nie da, ale kulinarne doznania zachwycą największych wybrednych. Cisza, przytulne, czysto, wygodne łóżka,uroczo kwieciście.
Gospodarze- Kasia (Malina :) i Paweł, pies Miętus, kicia Mieczysława (?) dbają o dobre samopoczucie gości, u nich można się poczuć jak u najserdeczniejszych przyjaciół. Potrafią tak zintegrować gości, że wspólne posiłki trwają po dwie godziny, są też skarbnicą wiedzy dla nowo przybyłych w Bieszczady. Nie ma też problemu z konwersacją po angielsku. To był wspaniały czas, polecam wszystkim to miejsce, my na pewno do nich wrócimy. Dla nas jest to najlepszy adres w Bieszczadach :))))))
p.s ściskamy Was mocno !!!!!! i pozdrawiamy również innych Gości, których mieliśmy okazję poznać, a którzy okazali się świetnymi kompanami do rozmów :))))

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, JustynaP2311
Zrecenzowano: 5 maja 2018

Fantastyczne miejsce, pełne ciepła, cudownych smaków i aromatów.
Wspaniali Gospodarze, a do tego piękny widok z tarasu, przytulny pokój i prawdziwe jedzenie, którego smak zwala z nóg. Klimat tego miejsca sprawia, że chce się wracać :)

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, pfffpfff
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce ze świetnymi gospodarzami :) Śniadania z produktów własnego wyrobu. Podane jeszcze cieple- bułki Kasi, dżem oraz ser i wędliny Pawła powaliły nas na kolana. Pokoje bardzo urokliwe, ciepłe. Miejsce konieczne do odwiedzenia !

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, gattoinviaggio