Zapisz
Te widoki. Wspomnienia sprzed piętnastu lat. Trochę się trasa zmieniła.

Warto tu być. polecam. pogoda nam dopisała. trochę było tłoczno przy samym wejściu, ale potem luz... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 18 września 2020
bieszczadu
Wymagające wejscie

Podejście wymagające z Wetliny na Tarnice przez Bukowe Berdo do Muczne. Wietrznie ale słonecznie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 września 2020
Ania69858
Polska

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Same widoki owszem piękne, ale zniszczyć naturalny szlak jakimiś schodami to już przesada tak skrzywdzić naturę to może tylko ten co siedzi za biurkiem ,żeby nie nazwać go brzydko ,byłam lata temu i dziś na Tarnicy i więcej nie pójdę i setnemu przekażę ,że szkoda zachodu

Dziękujemy, zofiag952
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Najwyższy szczyt Bieszczadów nie jest szczytem trudnym do zdobycia.
My podjechaliśmy na parking w Ustrzykach Górnych, skąd szlakiem czerwonym zaczęliśmy naszą wędrówkę. Szlak prowadzi przez szeroki Wierch, skąd można podziwiać fantastyczne widoki. Powrót - szlakiem niebieskim, krótszym, do Wołosatego, skąd busem za kilka złotych udaliśmy się na parking po nasze autko.
Na szczycie Tarnicy stoi duraluminiowy krzyż. Widoki ze szczytu - niezapomniane, ale uwaga! mocno wieje.

Dziękujemy, grytfus
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Najwyższy szczyt Bieszczad zdobyty 1 346m n.p.m., Piękne widoki, warto wybrać się czeronym szlakiem od strony góry Śmerek

Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękny widok na panoramę Bieszczad! (po rozejściu się chmur ;-)) Podejście niezbyt wymagające, chociaż chwilami było ciężko. Warto jednak zadać sobie trochę trudy, bo widok wynagradza wszystko!!!

Dziękujemy, Anna A
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Trochę musisz włożyć wysiłku aby dojść na jej szczyt, ale warto.
Na parkingu na dole znajdziesz ciekawe informacje o żyjących w Bieszczadach zwierzątkach - niedźwiedziach, rysiach, wilkach; o połoninach i innych urokliwych miejscach.

Dziękujemy, Ewa T