Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Nie polecam jeśli szukasz ciszy i spokoju. Zajazd organizuje imprezy do późnych godzin nocnych!!! Na pytania dlaczego nie szanują ciszy nocnej Pani w recepcji wzdrygała ramionami... Nie mam nic przeciwko koncertom ale nie jak do 2 w nocy kapela gra pod oknem... Szkoda bo miejsce ładnie urządzone i ze smacznym jedzeniem. Obsługa w restauracji bardzo uprzejma

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, KarolinaGP32
Zrecenzowano: 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne dania w zajeździe. Duże porcje i domowe smaki. Pokoje gościnne czyste i schludne. Blisko wejścia na szlaki. Po drugiej stronie ulicy lokalny sklep. Cisza i spokój. Bezpieczny parking. Zajazd widoczny blisko drogi.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, 336nataliaj
Zrecenzowano: 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Atmosfera wspaniała wystrój klimatyczny czysto, pachnie dobrym jedzeniem . Potrawy bardzo smaczne porcje ogromne jak najbardziej polecam . Dla dzieciaków gry dla dorosłych smaczne regionalne piwo. Dużo miejsca w lokalu jak i przed . Jak najbardziej polecam zarówno rodziną z dzieciakami jak i samotnikom

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, aniadm2015
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Rozlatujący plac zabaw z piaskownicą bez piasku jest pod samymi oknami, więc ma się wrażenie, że tuzin dzieci bawi się na balkonie. Jedzenie w restauracji sztuczne i niesmaczne. Szczególnie nie polecamy pierogów. Obsługa mówi słabo w języku polskim. Na plus: dogodna lokalizacja, czystość, parking.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, matjotem
Zrecenzowano: 12 lipca 2018

To była moja już chyba paręnasta wizyta w Bieszczadach, ale do tej pory nigdy nie spałem w Zajeździe pod Caryńską.

Zacznę od plusów:
- oczywiście świetna lokalizacja, Ustrzyki Górne ;)
- chyba najlepszy standard dostępny w Ustrzykach (ale...o tym w minusach)
- świetne śniadania, duży wybór wędlin, serów, w tym regionalne przysmaki - sery owcze, bundz, smalec, itp.
- klimatyzacja w pokojach,
- niezła restauracja (ale o tym w recenzji na temat restauracji)
- darmowy parking

I minusy:
- w weekendy jest naprawdę tłoczno i głośno - dostaliśmy pokój zaraz obok recepcji na niskim parterze. Jednocześnie "wieczorem" (do po północy) odbywał się głośny koncert z bębnami, niestety nie dało się nawet oglądać telewizji, nie mówiąc o spaniu. Po koncercie gromady pijanych i krzyczących gości biegały po schodach skutecznie uniemożliwiając sen przez pół nocy. W kolejnych dniach było na szczęście dużo lepiej! W przeprosiny za hałasy i zakłócanie ciszy nocnej, otrzymaliśmy możliwość skorzystania z jacuzzi za darmo,
- pokój nr 2 na parterze obok recepcji - "okno", które stanowią drzwi otwierane bezpośrednio na plac zabaw jest dość mało intymne, trzeba je mieć cały czas zasłonięte, aby nie było cię widać z podwórka i nie ma możliwości uchylenia, z recepcji słychać każdą rozmowę ;)
- pokoje są dość ciasne, łazienka w średnim standardzie - brak półek na kosmetyki, itp. zasłonka prysznicowa, zamiast kabiny
- dość drogo jak za taki standard ;)

Ogólnie polecam - świetny klimat, świetna lokalizacji, parę mankamentów, ale to przecież Bieszczady ;)

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie należy wybierać pokoju przy recepcji (nr 2) ani na piętrze przy wejściu na jadalnię (nr 3 i 4 - trzaskające drzwi).
Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, pflasinski