Zrecenzowano: 24 października 2018

Restauracja znajduje się w budynku frontowym, panuje tam w sezonie i w weekendy gwar i ścisk :-) My dodatkowo trafiliśmy w Czartgranie więc wszystko było zwielokrotnione. Należy zaznaczyć, że obsługa stara się jak może ale i uczciwie wypisuje na tablicy np: "czas oczekiwania 1,5 godziny". Jedzenie dobre, można rzec domowe. W czasie imprezy raził brak kontroli nad podpitymi klientami.
Jeśli zaś chodzi o budynek schroniska, stojący prostopadle do szosy, nieco z boku, to wiele w nim się zmieniło na korzyść w ostatnim czasie. Wiele pomieszczeń zostało wyremontowanych, odmalowanych, szczególnie zmianę widać w umywalni/wc. W trakcie imprezy mocno alkoholowej niestety mocno ucierpiała higiena w tym pomieszczeniu... Na plus mini kuchnia turystyczna w korytarzu, szkoda, że stoliczek jest tak mikry że mieszczą się ledwo dwie osoby. Można również spać na polu namiotowym. Dużym plusem jest również oczywiście lokalizacja obiektu.

Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Michał B
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dbają o czystość. Sprawna i miła obsługa w barze. Fajny klimat. Są dwa czajniki i lodówka do użytku ogólnego, kilka naczyń. Mogłoby być więcej stolików i krzeseł. Odbywają się tu koncerty na żywo.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Mama T
Zrecenzowano: 19 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne, domowe jedzenie, odpowiednie porcje. Korzystaliśmy z dań dnia- w większości, ale nie tylko. Świeże produkty. Bardzo miła obsługa. Dobry klimat. Fajna atmosfera oraz muzyka. Świetna lokalizacja, bardzo blisko szlaki piesze oraz konne.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Dominika C
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pokoje czyste, cena niska, śniadanie dobre- duży wybór. Miejsce spokojne, można odpocząć. Wspólne łazienki wieczorem były brudne i brakowało papieru. Po sprzątaniu było ok. Polecam dla mało wymagających :-)

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Martyna S
Zrecenzowano: 24 czerwca 2017

Czy ktoś jeszcze pamięta bardzo dawniejszego Pulpita z piwną beczką w ogródku, do którego teraz kieruje nas nieśmiało strzałka na kamieniu przed barem? Może to dziwne, ale w ubiegłym roku nie odważyłem się tutaj zajrzeć. Bo trzeba przyznać, że facjata zewnętrzna tego przybytku nie jest zbytnio zachęcająca do odwiedzin. Ale to tylko złudzenie, bo pod maską brązowych baraków skrywa się i tli jeszcze klimat górskiego schroniska, a nie kultowej jak to się zwykło określać, a po prostu pijackiej mordowni sprzed lat. Teraz można tutaj po prostu nieźle zjeść i tanio pospać, ale uprzedzam, że warunki są dość siermiężne, bo pomimo lub z powodu zasilania słonecznego woda może być tylko zimna i do tego trzeba się samemu trochę nasprzątać. To jednak przybytek, który ma w malutkich Ustrzykach sporą już dzisiaj konkurencję, w porównaniu do tych sentymentalnych lat, kiedy lokal stanowił tutaj gastronomiczny monopol. Ale w szczycie sezonu dopiero docenicie, że w ogóle istnieje…

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, Lucjan W