Zwiedzanie browaru Primator - rewelacja polecam

Zrecenzowano: 5 września 2018
Leszek Ł
Ostrowiec Świętokrzyski, Polska

Zrecenzowano: 5 września 2018

Będąc w Nchodzie można odwiedzić browar Primator oraz sklep przy browarze choć ceny piwa odbiegają od cen w marketach, niestety na niekorzyść browaru. Fajne szklani , kufelki i inne gadżety.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Leszek Ł
Zrecenzowano: 19 listopada 2017

Świetna wycieczka, zwiedzałem już kilka browarów, jednak Primatora zwiedza się wyjątkowo fajnie, wszystkiego można praktycznie dotknąć i poczuć na żywo (zapachy itp). Bardzo smaczna degustacja piwa. Przy browarze sklep firmowy z piwkiem, koszulkami i innymi gadżetami w przystępnych cenach. Mimo bariery językowej, można spokojnie zrozumieć, co przesympatyczny Pan przewodnik mówi. Polecam - > rewelacja

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
6  Dziękujemy, Deszczowy