“Miejsce warte, aby ZOBACZYĆ.”

Betlem bei Stanovice u Kuksu
Nr 3 wśród 5 atrakcji (Kuks)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 2–3 godziny
Zrecenzowano 7 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w Trutnovie na campingu, wracając pojechaliśmy zobaczyć to miejsce. Byliśmy ok 3 godzin z jedzeniem. Warto zaplanować tu cały dzień. Nie doszliśmy do szopki Braun następnym razem, a także na przeciw tego szpitala do części towarzyskiej. Tylko całą część albo prawie całą cz. Duchowa zobaczyliśmy bez wchodzenia do budynków. Następnym razem na cały dzień tu przejdziemy.
Dziecku 7 letniemu tez sie podobało.
Jedzenie obok w restauracje szybko i sprawnie podane, menu w języku polskim można dostać. Miła obsługa.
POLECAMY TO MIEJSCE.

Betlem bei Stanovice u Kuksu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Dvur Kralove nad Labem, Hradec Kralove Region

Kuks, Hradec Kralove Region
Dvur Kralove nad Labem, Hradec Kralove Region

Byłeś(-aś) w Betlem bei Stanovice u Kuksu? Podziel się wrażeniami!