Super

Magiczne miejsce. Na mojej liscie codow zdobywa nr 1.Wejscie do klasztorow wymaga troche wysilku... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
stuckatur
Zjawiskowe klasztory

Niewątpliwie warto. Zwiedziliśmy na własną rękę i w niespiesznym tempie 3 klasztory. Widoki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 września 2019
NinnaDD
Przeczytaj wszystkie recenzje (5 128)

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Meteory to połączenie cudu natury z architektonicznym geniuszem mnichów. Miejsca, które warto odwiedzić. Czynne w godzinach od 9 do 15, niektóre klasztory do 17. Wstęp 3 euro. Parkingi bezpłatne pobyt tam to niezapomniane przeżycia

Dziękujemy, 298lucynak
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie za bardzo można dodać już coś twórczego do wszystkich poprzednich opinii. Dla mnie minusem jest to, że bardzo już to zostało skomercjalizowane... Ale chyba tak musi być, bo inaczej nie mogłoby zobaczyć tego aż tylu ludzi.

Dziękujemy, nikitnita
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Same skały robią już wrażenie, a co dopiero znajdujące się na nich klasztory. To trzeba zobaczyć!. Szkoda, że przyjeżdża wiele osób ( z różnych krajów), które nie są w ogóle zainteresowane, bądź nie przestrzegają panujących tam zasad. Lepiej wybrać się poza wysokim sezonem.

Dziękujemy, ma_gorzatag522
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechać należy rano, bo później jest tłok. Miejsce magiczne, samo ukształtowanie terenu robi wrażenie, ponadto piękne klasztory. Jeśli ktoś ma mniej czasu to polecam zobaczyć Klasztor Wielki Meteor i Klasztor Warłama. Są położone niedaleko siebie. Piękne widoki i bardzo ładne kaplice.

22  Dziękujemy, Hentonn
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Warto zobaczyć monastyry wpisane na listę UNESCO. Oraz zatrzymać się na wyznaczonych tarasach widokowych. Super

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Michał B