Hotel Borik(Lumbarda)
Apartments Ante(Lumbarda)
Apartments Ana(Lumbarda)
Agoda.com
Zrecenzowano 26 lipca 2014

Spokojna i cicha miejscowość. Apartamenty skromne, czyste i w pełni odpowiadające opisowi. Fajne plaże i miejsca do spacerów. Pyszna pizza i lody....polecamy wszystkim, którzy szukają spokojnego wypoczynku!!!

• Data pobytu: lipiec 2014, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Ania L
Zrecenzowano 8 lipca 2014

Bardzo spokojna miejscowość. Schludne domki położone na dość stromym wzniesieniu (dużo schodów). Dobrze wyposażone apartamenty, sprzątanie z wymiana ręczników 2xw tygodniu. Piaszczyste plaże dość ładne ale małe.

• Data pobytu: czerwiec 2014, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Maciej S
Zrecenzowano 29 czerwca 2014

Apartamenty ładnie urządzone i klimatyzowane , obsługa hotelu bardzo miła , plaża i woda bardzo czysta i przejrzysta . Całą wyspę można zwiedzić samochodem lub rowerem , bardzo rozbudowana sieć dróg. Nic dodać - nic ująć ! Kapitalnie i wracamy tam za rok !

• Data pobytu: czerwiec 2014, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Darek K
Zrecenzowano 3 lipca 2013

Apartamenty Lina położone w pięknym miejscu spełniają oczekiwania turysty szukającego naturalnych widoków i atmosfery Chorwacji.
Wyposażenie zgodne z opisem, czysto, dbająca obsługa. Wymiana ręczników i pościeli bezproblemowa. Śniadania monotonne, ale to już rzecz gustu :) Położenie bardzo dogodne do zwiedzania okolicy, blisko znajduje się Korcula, gdzie można dojechać lokalnym autobusem. Mały basen w czerwcu był wystarczający, a bliskość plaż piaszczystych i kamienistych wyczerpuje możliwości kąpieli.

• Data pobytu: czerwiec 2013, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, akasz
Zrecenzowano 14 czerwca 2012

Gorąco Polecamy Apartamenty Lina.Byłam z mężem i 2-letnią córeczką tam przez 2tyg.i było rewelacyjnie,aż nie chciało nam się wyjeżdżać tak tam pięknie.Domek w pełni wyposażony(sztućce,talerze,szklanki,kieliszki,garnki,ekspres do kawy,mikrofala,lodówka,kuchenka elektryczna,suszarka do włosów)nawet odkurzacz itp.Ręczniki mieliśmy wymieniane 3 razy w tyg.papier toaletowy dawany na bieżąco.Z okien domku widok był prosto na morze.Basen mieszczący się na tym ośrodku rewelacyjny,córeczka miała super frajdę,chodziliśmy tam codziennie ponieważ woda w morzu była jeszcze nie za ciepła to Ja z córką kąpałam się w basenie a mąż w morzu.Miejscowość bardzo spokojna więc bardzo nam to odpowiadało.Baliśmy się o pogodę bo byliśmy tam od 1 czerwca ale pogoda była super.Niedaleko Liny jest Lodziarnia są tam przepyszne lody i bardo miła obsługa.Żywiliśmy się sami ze względu na ceny,bo w restauracjach jest stosunkowo drogo,jedynie co to jedliśmy tam 2-razy pizze i jest przepyszna,cienkie ciasto,chrupiąca i pierwszy raz jedliśmy ją z jajkiem sadzonym na wierzchu.Polecamy:)

• Data pobytu: czerwiec 2012, podróż z rodziną
6  Dziękujemy, Sylwia N