Zrecenzowano: 5 września 2019

Właśnie wróciliśmy z tygodnioweo pobytu w hotelu Eftalia Mrain. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Nie ma do czego za bardzo się przyczepić. Pokój czysty, regularnie sprzatany i co było dużym plusem bardzo przestronny. Klimatyzacja w nim działa bez zarzutu.
Jedzenie może i nieco monotonne, ale generalnie nie mozna narzekać. Każdy znajdzie coś dla siebie i sądzę, że głodny chodził nie będzie.
Jeśli chodzi o atrakcje dla dzieci to bardzo duży plus. Super zjeżdżalnie, dla każdego coś odpowiedniego, świetna zabawa. Można miło i przyjemnie spędzić cały dzień na basenach. Serwowane przekąski przy basenach także całkiem dobre i ogólniedostępne w zależności od godziny.
Blisko hotelu bazar, na którym można kupić pamiatki, drobiazgi, odzież, obuwie w przyzwoitych cenach.
Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel - my jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w nim, zwłaszcza dzieci:)

Dziękujemy, Pakotomasz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 466eftaliamarin, Halkla İlişkiler Müdürü, Eftalia MarinOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Dear Pakotomasz,

We hereby would like to thank you writing a review about your holiday, we appreciate it a lot that you took the time to share your positive experiences here.

We are delighted to read that you all have had a nice and fun holiday at Eftalia Marin, your kind and motivating words will be shared with all staff members and their managers!

Best regards,

Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel idealny na rodzinne wakacje. Byliśmy z dziećmi od 5 do 14lat i wszystkie zachwycone. Przy Eftalii Marin 1 basen + brodzik, za płotem w Ocean kolejny basen z brodzikiem i 3 aquaparki (dla najmłodszych, średnich i dorosłych), spacerek tunelem i mamy Island czyli Wyspa: kilka basenów, aquapark dla maluchów i dorosłych oraz mnóstwo punktów z jedzeniem i piciem: restauracje m.in. włoska, orientalna, grill, otomańska, kebaby, kurczaki, frytki, gozleme, gofry, lody, pizza, nie ma możliwości spróbować wszystkiego:) jedzenie w samym hotelu pyszne i bardzo zróżnicowane, poza restauracją główną jest burgerland (24h), gdzie zawsze dostępne są burgery, frytki, makarony, warzywa oraz 3 bary: przy basenie, przy recepcji i koło restauracji. Poza wyżywieniem i atrakcjami (baseny, aquaparki, mini club, plac zabaw, animacje w dzień, piana party 2x w tyg. i świetne show prawie codziennie wieczorem) najbardziej zachwyciło mnie bezpieczeństwo: przy każdym basenie jest ratownik, w każdym aquaparku na dole i na górze, na plaży ratownik co kilkanaście metrów - plaża bardzo zróżnicowana: od kamienistego wejścia (dla nas bomba - piękne rybki) po piasek z długim łagodnym zejściem, każdy odcinek plaży ogrodzony linami i bojkami. Mnóstwo leżaków, o której nie dotarliśmy na którykolwiek basen czy plażę zawsze znaleźliśmy wolne miejsca. Blisko hotelu (ok. 500m) duże centrum handlowe, a co niedziela targ. Personel bardzo miły i uczynny. Piwo i drinki porządne:)) W pokoju codziennie uzupełniany mini bar (pepsi, fanta, sprite i woda oraz kawa i herbata), na każdym kroku stoją też lodówki, gdzie można brać do woli butelkowaną, zimną wodę. Jedyny mały minus dostają sprzątaczki - szkoda, że się nie przykładają, bo zostawiają rysę na idealnym dla nas obiekcie.

Dziękujemy, Beatazajac
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 466eftaliamarin, Halkla İlişkiler Müdürü, Eftalia MarinOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dear Beatazajac,

Thank you for your wonderful feedback and for spending the time to share it with future travelers here on TripAdvisor!

The entire team would like to kindly thank you for such a wonderful review on our hotel. We thank you for staying with us. Our biggest reward is hearing that our guests have a comfortable and enjoyable stay.

It will be a big pleasure to welcome you back next year!

Best regards,

Zrecenzowano: 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel super pyszne jedzonko hotel olbrzymi duży wybór barów restauracji pokoje duże przestronne obsługa klienta super super kawa park na plaży plaża ok drinki ok animacja na plaży przy basenie dodatkowo co wieczór imprezy integracyjne

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Krzysztof K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nadine D, Halkla İlişkiler Müdürü, Eftalia MarinOdpowiedź udzielona 9 maja 2019

Dear Krzysztof K,

Many thanks for your fantastic feedback!

We are glad that we could offer you an enjoyeable stay and that especially the food and service was to your fullest satisfaction, which is really important to enjoy your holiday in the fullest. We will also forward your kind words regarding the staff to all our team members, because praise is very motivating for us!

We hope to welcome you back soon and wish you all the best for the future!

Zrecenzowano: 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wykupiliśmy wyjazd do hotelu Eftalia Village ale zaproponowano nam przeniesienie do Eftalia Marin zad opłatą 80€ za pokój. Twierdzili ze będzie ultra allinclusive. Jedzenie było takie sobie na pewno żaden ultra. Hotel może nowszy, ale miał tylko 1 basen. Co prawda można było korzystać z całej infrastruktury na tak zwanej wyspie ale była ona dla wszystkich trzech hoteli które są w kompleksie Eftalia. Tak ze po czasie mogę powiedzieć że przenosiny były bez sensu bo co prawda hotel był nowszy ale mieszkaliśmy na piątym piętrze ostatnim więc pokoje bardzo się nagrzewały od fachu tak, ze klimatyzacja niewydalała za bardzo.W Eftalia Billage była pizza cały czas przy basenie tutaj Na jedzenie trzeba chodzić do restauracji albo iść na plażę bo nie było żadnego baru z jedzeniem, był tylko z napojami..Można było korzystać z całej infrastruktury również w hotelu Eftalia Ocean poza barami.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Anna Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Leiter Gästebetreuung, Eftalia MarinOdpowiedź udzielona 19 września 2018

Dear Anna Z,

Thanks for taking the time to share your review!

We are glad you had a good experience in general, but we are disappointed to see your concerns, and we will let our team know about them. We always work very hard to make sure all of our guests have a pleasant stay at our hotel. We look forward to hosting you again for an even better experience.

Thanks again, and have a lovely day!

SunConnect Eftalia Marin

Zrecenzowano: 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Do tego hotelu zostaliśmy przeniesieni z village. Jest to procedura dość często stosowana bo Eftalia Village ma overbooking. Jeżeli chodzi o Marin to infrastruktura naprawdę super, dużo basenów, leżaki dostępne i parasole przy basenie też. Ślisko przy basenach, nie biegamy bo kilkoro dzieci miało połamane ręce od upadków. Na Island, dużym aguaparku przy plaży ludzi tłum, ale basenów do wyboru, tak samo barów z przekąskami i piciem. Ja nie korzystałam bo ile można jeść :)))). Pokój rodzinny, sprzatany codziennie, pobieżnie ale czyste ręczniki codziennie. Przez trzy dni jedzenie monotonne, potem nie można się było przyczepić. Duży wybór warzyw, owoców i różnych sałatek. Kolejka do grilla na zewnątrz, ale warto postać bo dobry kebap i ryby. Ciasta słodkie bardzo. Szczerze, to wszyscy mówili że Turcja mnie zachwyci, a ja nie odczulam czegoś wow, Bułgaria też ma piękne hotele i aquaparki, ja byłam w 3 resortach i wcale nie uważam że Turcja lepsza. Do Marin drugi raz nie pojadę bo wybiorę inny region, ale hotel oceniam dobrze.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 815agn
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Leiter Gästebetreuung, Eftalia MarinOdpowiedź udzielona 16 lipca 2018

Dear Agnieszka T,

Thank you so much for your review of your stay at our hotel.

We are happy to read that you had an enjoyable stay with us. It was our pleasure to host you and we are delighted that you were pleased with the level of service provided by our staff. Once again thank you for taking the time to review your stay. We hope you had a brilliant time in Alanya Turkey and we look forward to welcoming you back on your next visit.

SunConnect Eftalia Marin