Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem przez tydzień czasu i już pierwszego dnia zacząłem odliczać dni do wyjazdu. Brud, nie działające windy, okropne jedzenie, brak działającej klimatyzacji (termometry w windzie pokazywały 32 stopnie), woda w basenach jak zupa nafaszerowana toną chemii (załączam zdjęcie) od której oczy pieką, wejście na wieżę ze ślizgawkami w aquaparku bardzo niebezpieczne dla dzieci (I brud, brud, brud...), plaża jak pisali przedmówcy jest okropna - brudna, wąska i kamienisto piaskowa (piasek jakby z budowy), szkło lub te plastiki w do których leją piwo czy drinki w stanie obrzydzającym spożycie, animacje bardzo słabe, głównie pod Rosjan, łazienki w pokojach z jakimś grzybem na podłodze, fuuu...
Nigdy więcej czegoś podobnego sobie nie zafunduję, a Was jedynie przestrzegam przed czymś co może i ładnie wygląda na zdjęciach czy filmach promocyjnych a w rzeczywistości jest okropne.

1  Dziękujemy, 990paweln
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym hotelu tydzień w dwie rodziny od 24 lipca 2019. Dojechaliśmy o 1 w nocy natomiast do pokoju ostatecznie dostaliśmy się o 3.30 nad ranem, mimo że oprócz nas meldowała się tylko jedna rodzina. Na wstępie recepcjonista się obraził i zrobil tym drugim wykład jaki jest zmęczony i przepracowany i meldował nas w żółwim tempie. My najpierw dostaliśmy klucz do pokoju w którym ktoś spał, później dostaliśmy klucz który nie otwierał drzwi. Nie byłoby to wiekszym problemem gdyby nie późna godzina i nie do końca działające, nieliczne windy. Na cały ogromny hotel było tylko 8 wind, które jeżdżą bardzo wolno, a niektóre nie wjeżdżają na ostatnie pietro. Zjechanie w porze posilku graniczylo z cudem. Jedzienie zarowno w restauracji jak i snack barze bylo bardzo dobre, duzy wybór, mimo tak duzej ilości gości kelnerzy dawali rady sprzątać stoły. Kelnerzy i barmani przemili. Niestety ginęły nam rzeczy z pokoju (pieniądze i kosmetyki). Plaża to jakiś dowcip. Nigdy nie widzialam czegoś takiego. W aqua parku najlepsza zjeżdżalnia nie działa. Animacje głównie po rosyjsku. Największy jednak minus hotel dostaje za lobby. Przepiękne miejsce w ktorym możnaby odpocząć po dniu spedzonym na słońcu, gdyby nie celowo wyłączona klimatyzacja,w lobby wiczorem było 26 do 28'C. Na recepcji okłamywano mnie codziennie, że mają małe problemy z klimatyzacją i jutro będzie działać. Niestety przez 7 dni nie działała nawet raz a pracownicy recepcji bardzo lekceważąco ze mną rozmawiali, strasząc mnie nawet, że wezwą menadżera hotelu. Jak o niego poprosiłam to nagle się okazało, że jednak nie może przyjść.
To nasz 5 pobyt w Turcji, jeździmy również po Europie ale nigdy nie spotkaliśmy się z takim podejściem. Zawsze czytam opinie przed wyborem ale ludzie są różni i nie można wierzyć we wszystko co piszą. W przypadku tego hotelu, negatywne opinie niestety pokrywają się z prawdą. Z pewnością nie polecam tego hotelu nikomu, jest dużo ciekawszych miejsc.

2  Dziękujemy, AnnaRoibics
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Wrocilismy z hotelu Xafira 2 tyg temu. generalnie jesteśmy zadowoleni, nawet bardzo. Pokoje czyste, zadbane, sprzątane codziennie chyba ze sobie nie zyczysz. Woda dostawiana codziennie. Jedzenie w open buffet b.dobre. pod koniec godzin otwarcia brakowalo wielu potraw - ale to chyba zrozumiale. Lezaki przy basenie musielismy "rezerwowac" z samego rana bo kolo godziny 10 mozna juz bylo zapomniec. Plaza okropna. spędziliśmy na niej okolo 2 godzin i nie chcieliśmy ani chwili wiecej. Wieczorne przedstawienia - super. Polecam. Moje ale: 90 % rosjan z czego ponad polowa nie potrafi sie zupełnie zachowac. Chamstwo jakiego nigdy nie widzialam. ale coz... Ekipa eventowa bardzo sie starala, uśmiechnięci i życzliwi.

Dziękujemy, Kachna81
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

nie polecam !!! nie zasługuje na 5 gwiazdek, powinna być max 3 gwiazdki. nie sprzątają w pokojach codziennie, nie wymieniają ręczników, brudno w pokojach, jedzenie nie dobre. recepcja nie mila. lepiej do tego hotelu nie jechac. nie jest wart tej ceny...........

Wskazówka dotycząca pokoi: nie polecam. nie jezdzcie tam
2  Dziękujemy, aadar5
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Byliśmy 8 dni wrzaz z rodziną. Każdego dnia było wspaniale np. Aquapark bary i jedzenie. Dzięki za wspanialą drużynę animacji w hotelu. Obiecuje że przylecimy jeszcze wiele razy. Dziękuje za wspaniałe wakacje.

Dziękujemy, Antek L