Turkler

Witam serdecznie. Właśnie wróciliśmy z hotelu Club Mermaid Village. Wracać było szkoda. Jedzenia mnóstwo pyszności dla dorosłych jak i dzieci. A ludzie przemili jeśli Chcecie poznać turecką gościnność to w tym hotelu. Animacjami dzieci były zachwycone lat 2 i 8.Są 4 zjeżdżalnie fajna sprawa. A co poniedziałek piana party to była bajka frajda dla wszystkich. Ogród piękny z altankami, pyszne pancake, pokoje baseny ok. Byliśmy zadowoleni z obsługi przy barach. Wszyscy bardzo lubią dzieci ich pozytywną energią dało się zarazić. Jedynym minusem była plaża. Ale baseny w hotelu całkowicie nas zadowoliły. Myślę że jeszcze was odwiedzimy. Pozdrawiamy animatorki które dawały z siebie wszytko. Pozdrowienia dla Mehmed, Bekir, panie przy barach. Boss też porządny człowiek

Dziękujemy, Rybakowska12345
Zrecenzowano: 13 września 2019

Witam, niedawno wróciliśmy z wycieczki. Pokoje czyste i zadbane, hotel kameralny, jedzenie pyszne i dużo. Każdy z pewnością znajdzie cis dla siebie. Jedyne co, to manager i alkohol. Drinki wydzielane po dwa na osobę..gdy na stole stało więcej,manager zwracał uwagę. Nigdzie wcześniej nie było takich zasad. Kelnerzy bardzo fajni, mili i pomocni, ale chyba niestety boją się o swoją pracę.
Sprzątanie- jeśli zostawisz napiwek dostaniesz nowe ręczniki itd jeśli nie, to Pani czasami zapomni o zostawieniu.
Plaża dość daleko, brudna i kamienista.
Czy bym wróciła do tego hotelu? Raczej nie.

Dziękujemy, domka_g91
Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem w trakcie odbywania pobytu w hotelu. Sam hotel schludny i ładny. Kameralny klimat. Pokoje w hotelu są zdecydowanie poniżej standardu 4 gwiazdek. Bardzo średnie 3 gwiazdki, jednak całość się broni.

To co jest straszne, to jedzenie. Czuje się jakbyśmy jedli za karę. Wygląd i smak potraw pozostawia wiele do życzenia. Przy każdym posiłku liczę, ze chociaż jedna rzecz pozwoli zabić głód. Nic nie jem ze smakiem.

Dodatkowo lokalizacja nie zostawia alternatyw. Brak knajp i życia poza hotelami. Miasteczko składa się z kilku ogromnych hoteli i jesteście zdani w 100% na to co tam zastaniecie. Bardzo odradzam - recenzje nie wydają się złe i mnie przekonały. Teraz żałuję.

2  Dziękujemy, 837mateuszp
Zrecenzowano: 9 września 2019

Miła obsługa hotelowa,Fantastyczni kelnerzy,Jedzenie bardzo smaczne,każdy znajdzie coś dla siebie.Kameralny hotel pełen zieleni i kwiatów.baseny czyste i muzyką w tle.Pokoje sprzątane codziennie,trochę gorsza plaża.Ogólnie jest OK.Polecam

Dziękujemy, Eugeniusz D
Zrecenzowano: 8 września 2019

Byliśmy w hotelu 2 tygodnie. Hotel ma standard max 3 gwiazdki i daleko mu do 4 gwiazdek. Z obsługą można porozumieć się mieszanką angielskiego i rosyjskiego, który dominuje na terenie wokół Alanyi. Hotel ma pokoje w różnym standardzie bo jest część nowsza i starsza. Jedzenie jest świeże, mnóstwo i non stop. Starają się urozmaicać. Świetny bar sałatkowy z mnóstwem różnego rodzaju świeżych warzyw, owoców czy przeróżnych surówek. Bardzo dużo słodkości tureckich. Będziemy tęsknić za rewelacyjną obsługą kelnerską. Przesympatyczni i pracowici ludzie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje w nowszej części hotelu są lepsze
Dziękujemy, roninh2019