Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem w trakcie odbywania pobytu w hotelu. Sam hotel schludny i ładny. Kameralny klimat. Pokoje w hotelu są zdecydowanie poniżej standardu 4 gwiazdek. Bardzo średnie 3 gwiazdki, jednak całość się broni.

To co jest straszne, to jedzenie. Czuje się jakbyśmy jedli za karę. Wygląd i smak potraw pozostawia wiele do życzenia. Przy każdym posiłku liczę, ze chociaż jedna rzecz pozwoli zabić głód. Nic nie jem ze smakiem.

Dodatkowo lokalizacja nie zostawia alternatyw. Brak knajp i życia poza hotelami. Miasteczko składa się z kilku ogromnych hoteli i jesteście zdani w 100% na to co tam zastaniecie. Bardzo odradzam - recenzje nie wydają się złe i mnie przekonały. Teraz żałuję.

2  Dziękujemy, 837mateuszp
Zrecenzowano: 9 września 2019

Miła obsługa hotelowa,Fantastyczni kelnerzy,Jedzenie bardzo smaczne,każdy znajdzie coś dla siebie.Kameralny hotel pełen zieleni i kwiatów.baseny czyste i muzyką w tle.Pokoje sprzątane codziennie,trochę gorsza plaża.Ogólnie jest OK.Polecam

Dziękujemy, Eugeniusz D
Zrecenzowano: 8 września 2019

Byliśmy w hotelu 2 tygodnie. Hotel ma standard max 3 gwiazdki i daleko mu do 4 gwiazdek. Z obsługą można porozumieć się mieszanką angielskiego i rosyjskiego, który dominuje na terenie wokół Alanyi. Hotel ma pokoje w różnym standardzie bo jest część nowsza i starsza. Jedzenie jest świeże, mnóstwo i non stop. Starają się urozmaicać. Świetny bar sałatkowy z mnóstwem różnego rodzaju świeżych warzyw, owoców czy przeróżnych surówek. Bardzo dużo słodkości tureckich. Będziemy tęsknić za rewelacyjną obsługą kelnerską. Przesympatyczni i pracowici ludzie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje w nowszej części hotelu są lepsze
Dziękujemy, roninh2019
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty i zadbany, świetna obsługa, codziennie sprzątane pokoje, w razie jakiś komplikacji z niczym nie było problemów. Na stołówkach i w barach fantastyczna i uśmiechnięta obsługa.
Animacje w ciągu dnia bardzo fajne, wieczorami trochę monotematyczne. Jedzenie- jest z czego wybierać, choć raczej mało urozmaicone. Co mnie bardzo zaskoczylo- mało potraw z cukini i bakłażana i melon był tylko 2 razy. W tym samymy terminie byliśmy rok temu w biednym regionie wybrzeża Egejskiego i jedzenie było znacznie lepsze.
Rezydentka Edyta z Tui - świetna kobieta! Najlepszy rezydent jakiego mieliśmy do tej pory. Kobieta o szczerym sercu i zawsze pomocna.
plaża...ahhh ta plaża. Bez butów do wody ani rusz, ogólnie plaża brudna i nieciekawa. Plus napewno za bezpłatny bar hotelowy na plaży.

Dziękujemy, A9192MKjoannac
Zrecenzowano: 4 września 2019

Właśnie wróciliśmy z Club Mermaind i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Hotel kameralny w porównaniu do sąsiednich "molochów" co bardzo nam odpowiadało.Pokoje bardzo ładne i czyste, mieliśmy pokój dwupoziomowy z dwoma łazienkami i dwoma balkonami. Baseny czyste i ciepłe. Jedzenie bardzo dobre i każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa bardzo sprawna i miła.Mały minus to brak drinków w barze przy basenie ( tylko piwo i wino) + napoje bezalkoholowe (bardzo dobre) Drugi minus niestety większy to bardzo brzydka plaża na której byliśmy tylko raz:((( Ogólnie Hotel bardzo dobry jak za te pieniądze.

Dziękujemy, Konrad S