Zrecenzowano: 4 września 2019

Właśnie wróciliśmy z Club Mermaind i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Hotel kameralny w porównaniu do sąsiednich "molochów" co bardzo nam odpowiadało.Pokoje bardzo ładne i czyste, mieliśmy pokój dwupoziomowy z dwoma łazienkami i dwoma balkonami. Baseny czyste i ciepłe. Jedzenie bardzo dobre i każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa bardzo sprawna i miła.Mały minus to brak drinków w barze przy basenie ( tylko piwo i wino) + napoje bezalkoholowe (bardzo dobre) Drugi minus niestety większy to bardzo brzydka plaża na której byliśmy tylko raz:((( Ogólnie Hotel bardzo dobry jak za te pieniądze.

Dziękujemy, Konrad S
Zrecenzowano: 3 września 2019

Przyjemny kameralny hotel, ze wspaniałą obsługą i super animatorami. Byliśmy 4 osobową rodziną i wszyscy wróciliśmy zadowoleni.
Hotel czysty, jedzonko pyszne, każdy znajdzie coś dla siebie.
Baseny ekstra, woda czysta, codziennie sprzątane.
Polecam :)

Dziękujemy, Aleksandra B
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Własnie wróciłam z tygodniowego pobytu w hotelu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.
Hotel bardzo czysty, pokoje przytulne, obsługa na najwyższym poziomie bardzo sprawna (czasem aż za szybka :) ) Baseny super z czystą wodą, zjeżdżalnie ok. Jedzenie przepyszne i świeże. Wieczorne atracje super (choć czasem za krótkie :) )

Dziękujemy, MonikaW3826
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Pobyt 10 dniowy w hotelu Mermaid z dwójką dzieci. Ogólnie wg nas silne 4, minus za plażę niestety która jest bardzo słaba. Woda jest brudna,plaża wydzielona tylko dla każdego hotelu, kamienie. To nas zaskoczyło. Dla wielbicieli plaż odpada zdecydowanie.Plusy: jedzenie duży wybór i praktycznie non stop (restuaracja,bar przy basenie, na plaży),placki na terenie hotelu,coffee break. Animacje codziennie dość monotonne,bajki dla dzieci,tańce.Raz był b.fajny pokaz ognia-b.pozytywnie.Pokoje sprzątane co dwa dni,czysto. Ogólnie hotel czysty,zadbany,bardzo się starają. 4 baseny dla dorosłych,większych dzieci,mniejszych,duże i małe zjeżdżalnie, dla każdego coś.W pobliżu delfinarium z pokazami,polecamy.Podsumowując hotel ok,poza plażą nie mam nic specjalnie do zarzucenia no może jeszcze słabe wifi ale to raczej starndard wówczas pzoostaje lobby i basen tam lepszy zasięg.Polecam także dla wylatujacych z Warszawy-Modlin, bardzo sprawnie idzie wszystko.

Wskazówka dotycząca pokoi: Od strony ulicy bardzo głośno, imprezy do 3 nad ranem.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Mały kameralny hotel. Z pieknym ogordem. Z pysznym jedzeniem. Miła obsługa. Polecam tym którzy cenią spokój. My jako grupa 8 osobowa w tym 4 dzieci 10-12 lat bardzo jesteśmy zadowoleni. Nie bać się tych 4 gwiazdek no na prawdę jest super

Dziękujemy, Elzbieta Ś