Zrecenzowano: 3 września 2019

Przyjemny kameralny hotel, ze wspaniałą obsługą i super animatorami. Byliśmy 4 osobową rodziną i wszyscy wróciliśmy zadowoleni.
Hotel czysty, jedzonko pyszne, każdy znajdzie coś dla siebie.
Baseny ekstra, woda czysta, codziennie sprzątane.
Polecam :)

Dziękujemy, Aleksandra B
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Własnie wróciłam z tygodniowego pobytu w hotelu i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.
Hotel bardzo czysty, pokoje przytulne, obsługa na najwyższym poziomie bardzo sprawna (czasem aż za szybka :) ) Baseny super z czystą wodą, zjeżdżalnie ok. Jedzenie przepyszne i świeże. Wieczorne atracje super (choć czasem za krótkie :) )

Dziękujemy, MonikaW3826
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Pobyt 10 dniowy w hotelu Mermaid z dwójką dzieci. Ogólnie wg nas silne 4, minus za plażę niestety która jest bardzo słaba. Woda jest brudna,plaża wydzielona tylko dla każdego hotelu, kamienie. To nas zaskoczyło. Dla wielbicieli plaż odpada zdecydowanie.Plusy: jedzenie duży wybór i praktycznie non stop (restuaracja,bar przy basenie, na plaży),placki na terenie hotelu,coffee break. Animacje codziennie dość monotonne,bajki dla dzieci,tańce.Raz był b.fajny pokaz ognia-b.pozytywnie.Pokoje sprzątane co dwa dni,czysto. Ogólnie hotel czysty,zadbany,bardzo się starają. 4 baseny dla dorosłych,większych dzieci,mniejszych,duże i małe zjeżdżalnie, dla każdego coś.W pobliżu delfinarium z pokazami,polecamy.Podsumowując hotel ok,poza plażą nie mam nic specjalnie do zarzucenia no może jeszcze słabe wifi ale to raczej starndard wówczas pzoostaje lobby i basen tam lepszy zasięg.Polecam także dla wylatujacych z Warszawy-Modlin, bardzo sprawnie idzie wszystko.

Wskazówka dotycząca pokoi: Od strony ulicy bardzo głośno, imprezy do 3 nad ranem.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Mały kameralny hotel. Z pieknym ogordem. Z pysznym jedzeniem. Miła obsługa. Polecam tym którzy cenią spokój. My jako grupa 8 osobowa w tym 4 dzieci 10-12 lat bardzo jesteśmy zadowoleni. Nie bać się tych 4 gwiazdek no na prawdę jest super

Dziękujemy, Elzbieta Ś
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie polecamy hotelu i obsługi która nie mówi po angielsku. Pokój który otrzymaliśmy był bardzo mały i z grzybem na ścianach w łazience. Do łazienki nie można wejść swobodnie ponieważ drzwi się otwierały na cała jej szerokość. Pierwszego dnia w pokoju nie było również oświetlenia tylko w łazience. Mieliśmy widok na hotel z naprzeciwka i było bardzo głośno. W opisie podają ze maja pokoje z widokiem na morze co nie jest możliwe ponieważ hotel jest niski i oddalony od morza ok 800 m. Wszystkie animacje po Rusku dla dzieci. Bardzo duże kolejki do jedzenia i mało świeżych ryb a jak były to suche i niesmaczne. Musieliśmy dopłacić do pokoju family 45 euro. Pokój był większy ale i tak był grzyb w łazience. Jak trafiliśmy na dobra sprzątaczkę to chociaż łazienka i podłoga co drugi dzień została starta. Na pewno złożymy reklamacje na warunki w hotelu. Na miejscu miał się z nami spotkać rezydent jednak się nie pojawił.

Dziękujemy, whoopie71