Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Mały kameralny hotel. Z pieknym ogordem. Z pysznym jedzeniem. Miła obsługa. Polecam tym którzy cenią spokój. My jako grupa 8 osobowa w tym 4 dzieci 10-12 lat bardzo jesteśmy zadowoleni. Nie bać się tych 4 gwiazdek no na prawdę jest super

Dziękujemy, Elzbieta Ś
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie polecamy hotelu i obsługi która nie mówi po angielsku. Pokój który otrzymaliśmy był bardzo mały i z grzybem na ścianach w łazience. Do łazienki nie można wejść swobodnie ponieważ drzwi się otwierały na cała jej szerokość. Pierwszego dnia w pokoju nie było również oświetlenia tylko w łazience. Mieliśmy widok na hotel z naprzeciwka i było bardzo głośno. W opisie podają ze maja pokoje z widokiem na morze co nie jest możliwe ponieważ hotel jest niski i oddalony od morza ok 800 m. Wszystkie animacje po Rusku dla dzieci. Bardzo duże kolejki do jedzenia i mało świeżych ryb a jak były to suche i niesmaczne. Musieliśmy dopłacić do pokoju family 45 euro. Pokój był większy ale i tak był grzyb w łazience. Jak trafiliśmy na dobra sprzątaczkę to chociaż łazienka i podłoga co drugi dzień została starta. Na pewno złożymy reklamacje na warunki w hotelu. Na miejscu miał się z nami spotkać rezydent jednak się nie pojawił.

Dziękujemy, whoopie71
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

sam hotel jest bardzo przyjazny, czysty i miło spedzało się w Nin czas. uwagi mam jedynie do aminacji oraz opieki dzieci w Clubie. Córka jak co roku lubi pobawic sie z dziecmi, zrobic cos kreatywnego w gronie innych osob niz rodzina. wiec zachecona wspaniała rozpiska zajec dla dzieci odprowadziłam Córke do Clubu. Jakie było moje zdziwienie gdy sama po godzinie zjawiła sie na basenie, nie została przez nikogo odprowadona tylko wypuszczona, bądz wyszła po prostu sama. Pani zero słowa po angielskum jedynie turecki i rosyjski. Plac zabaw dla dzieci choc uwazam to za duza przesade jest z furtka, kóra non stop jest otwarta od strony ulicy..proponuje znienic animatorów, dzień w dzień to samo.
jedzenie bardzo dobre, urozmaicane codziennie, naprawde super, Panowie kelnerzy zawsze usmiechnieci i mili - rewelacje i wielkie brawa.
Obsługa w recepcji tez bardzo przyjazna ,szkoda ze po angielsku ani słowa.
nie polecam natomiast masazy w SPA.. mimo, że wykonane profesjonalnie to podejscie Panów odbiegało od normy.
ogolnie były to bardzo udane wakacje i z czystym sumieniem polecam hotel :)

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam pokoje na pietrach te parterowe niestety od zewnetrznej strony maja widok z tarasi na mur hotelu obok.
Dziękujemy, LauraP5741
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Bardzo udane wakacje sam hotel bardzo fajny kameralny wszystkie inne obok to wielkie gmachu obsługa bardzo dobra jedzenie też bardzo ładne baseny do morza blisko plaza średnia to jedyny mały minus tej wycieczki warto pojechać sobie do Alain busem za 6 euro za cztery osoby i tam pozwiedzać na własną rękę w samej miejscowości tűrkler dużo bazarów więc można się obkupić polecam ten hotel

Dziękujemy, PrzemyslawG41
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Hotel kameralny, rodzinny,ładny. Pokoj ladny, My mieliśmy pokój familijny 110m ,dwupoziomowy. Obsługa rewelacyjna, kelnerzy gotowi spełnić każdą zachcianke, włącznie z tym że czasami zabawiali dzieci. Mało komunikatywna i mało mówiąca w innym języku niż turecki i rosyjski. Hotel niestety opanowany przez Rosjan i pod nich ustawiane Polaków, włącznie z animacjami dla dzieci mimo że polskich turystów było bardzo dużo. faktem jest że to hotel rodzinny ale słuchając co i do której godziny się dzieje w pobliskich hotelach to u nas o 23 trzeba było iść spać. Hotel ogólnie bardzo czysty, sprzątanie pokojów to już inna bajka, podłogi przetarte a w łazience wyrzucone śmieci . Był tylko nikły ślad tego ze ktoś był no i brakowało wody w pokojach. Jedzenie - dużo i urozmaicone,każdy coś znalazł dla siebie, Plusem były świeże owoce no i przepyszne desery i ciasta . Baseny czyste codziennie czyszczone ale o 18 zamykane, Ogólnie hotelik fajny kameralny godny polecenia. Byliśmy w terminie od 22.06 do 29.06 2019. Pozdrawiamy głównego menagera - bossa

Dziękujemy, Izawal1