Jedzenie w hotelu było fatalne, monotonia, nie dało się zjeść niczego innego niż frytki, a 3 ostatnie dni miałam biegunkę i bolały nas brzuchy, także połowa wyjazdu złe spędzona.
Wifi odbierało tylko w lobby, jego okolicach oraz w toalecie w pokoju.
Jeśli chodzi o pokoj to ten standardowy był mocno kiepski, biedny, sufit bardzo niski, dopłacaliśmy 50€ za lepszy i było warto- polecam dopłacić. Plus za codzienne i wieczorne animacje (najlepsza w poniedziałek), uprzejmość i czystość.
Nie podobało mi się to, ze większość rzeczy na terenie hotelu kosztuje mimo all inclusive - np. Szisza, przekąski, normalny alkohol itp. Przy hotelu przy plazy, z którego można korzystać za darmo są tylko przekąski a nie obiady, jak mi to pani z biura podróży powiedziała...
Fajna rzecz to ogromy targ w niedziele za hotelem.
Uwaga na autobusy miejskie, dojazd do plazy Kleopatry Ok, ale powrót tragedia, także nie polecam na własna rękę nigdzie jechać, nawet jak w hotelu mówią, ze jest łatwo. Poza hotelem nie spotka się Turka mówiącego w innym języku niż Turecki... Każdy patrzy na to, żeby zarobić, także potrafią okłamać przy kierunku autobusu, żeby mieć więcej pieniędzy za przejazd i wysadza na innej dzielnicy niż jest hotel.

Dziękujemy, KasiaT122
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: splash g, Misafir İlişkileri, Eftalia Splash ResortOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear KasiaT122

Thank you for taking time to share your detailed review about Eftalia Splash Resort on TripAdvisor. Your comments and advices are very important and valuable for us. The details you stated in your comments have been shared with the Hotel Management team and will be highly considered as soon as possible.
We would like to inform you that the necessary measures will be done shortly in accordance with Eftalia quality standards.
We would like to thank you for your contribution to our development and improvement.
Hope to see you again
Kind Regards,
Guestrelation

Drogi Kasiu T122

Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się szczegółową recenzją na temat Eftalia Splash Resort na TripAdvisor. Twoje uwagi i porady są dla nas bardzo ważne i cenne. Szczegóły podane w komentarzach zostały udostępnione zespołowi kierownictwa hotelu i zostaną jak najszybciej uwzględnione.
Pragniemy poinformować, że wkrótce zostaną podjęte niezbędne środki zgodnie ze standardami jakości Eftalia.
Chcielibyśmy podziękować za Twój wkład w nasz rozwój i doskonalenie.
Mam nadzieję zobaczyć Cię ponownie
Relacja gości

Po dotarciu na miejsce ( około 10:00) poinformowano Nas o tym, że pokój jest sprzątany i będzie dostępny od 14:00, a w tym czasie zaprosili do BURGERLAND na zjedzenie posiłku. Przed 14:00 zawołano Nas po odbiór kluczy ( poprosiliśmy o pokój z widokiem na basen za dopłatą i bez problemów go dostaliśmy). Pokój czysty, sprzątany codziennie. Klimatyzacja działała, w tv kilkanaście kanałów w tym TVP Polonia. Jedzenia dużo więc nikt z Nas nie chodził głodny. Aquapark super sprawa, dzieci zadowolone. Kolejek w zasadzie nie było ( bo to, że czasem po napoje stało 3-5 osób to nie można nazwać kolejką przy takiej ilości osób jakie przebywały w hotelu). Island również super baseny, zjeżdżalnie i przekąski. Nie mamy na co narzekać, bo poprostu wszyscy zadowoleni z wyjazdu. Animatorzy cały dzień zabawiali gości. Lecieliśmy z TUI. Polecamy szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam poprosić o pokój na 3 piętrze z widokiem na basen
Dziękujemy, jakubsskawina13
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: splash g, Misafir İlişkileri, Eftalia Splash ResortOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear jakubsskawina13

First of all, we would like to thank you for sharing your lovely comments with us, after you returned home. It is great to know that you had a nice holiday and you were satisfied with our services. As Eftalia Splash Resort team, we appreciate your compliments and we look forward to welcoming you back to our hotel!

Drogi Jakubsskawina13

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za podzielenie się z nami swoimi cudownymi komentarzami po powrocie do domu. Wspaniale jest wiedzieć, że spędziłeś miłe wakacje i jesteś zadowolony z naszych usług. Jako zespół Eftalia Splash Resort doceniamy Wasze komplementy i czekamy na przyjęcie z powrotem do naszego hotelu!

Relacje z gośćmi

Przyjazd do Hotelu zaprosili nas na przekąske. W tym czasie dokonali rezerwacji. Pierwsze pytanie padło czy za 20€ chcemy widok na basen. Oczywiście naszej zgody nie dostali ale i tak ten widok był na basen. Jedzenie ogólnie smaczne i dużo go. Tak samo ciasta niektóre są przepyszne a nie które mam mniej smakowały ale każdy ma inne smaki. Animatorzy zabawiali. Barmani mili. Wyspa na plaży super frajda dla każdego. Tylko szkoda że tak krótko otwarta i to z przerwą. Przekąski na plaży również fajne. Ogólnie polecamy ten hotel tylko drinki jak dla Polaków słabe robią . Daje 4 za to tylko ze próbowali oszukać na ten widok.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Agnieszka P

Dear Agnieszka P

Zrecenzowano: 7 września 2019

Do hotelu przyjechaliśmy ok.21:00 czasu lakalnego ( z 8 letnim dzieckiem), pokoju dla nas brak,rezydentka umyła ręce ( zainteresowała się po 12 godzinach, gdzie jesteśmy wogóle)NIE POLECAM .!!!!!!!!!!!! brak kontaktu z rezydentką, brak (dzień przed wyjazdem) o godzinie 21:00 informacji o wylocie z biurem Coral Travel poleciałm pierwszy i ostani raz ( a od 10 lat podróżuję 2 razy do roku) gorszego dziadostwa jak to biuro nie widziałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój ok ale wind zamało tłok !!!!!!!!!
Dziękujemy, Joanna W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: splash g, Misafir İlişkileri, Eftalia Splash ResortOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dear Joanna W

Thank you for taking the time to share your experiences with us on TripAdvisor.

We deeply regret that our service did not meet your expectations. With regard to the overbooking of our hotel we would like to apologize to you. Especially in high season it may lead to this situation because of the high utilization.

Nevertheless, it is our hope that you would be willing to give us another chance in the future to improve your perception of our hotel.

Kind regards
Guestrelation

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Spędziliśmy w tym hotelu SUPER wakacje , jak dla nas było wszystko zgodne z opisem . Pokoje sprzątane codziennie , pyszne jedzenie ,przy basenach zawsze dbali o porządek i czystość . Drinki może trochę słabe ale jak dla nas ok. Przemiła obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna . Przy morzu wspaniały kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy EFTALIA ISLAND z barami itp. Jak dla nas było naprawde wszystko SUPER . POLECAM SERDECZNIE TEN HOTEL. My osobiście jeszcze tam wrócimy. Pozdrawiam

Dziękujemy, ViolettaS166
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: splash g, Misafir İlişkileri, Eftalia Splash ResortOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dear ViolettaS166

Drogi Violetta S166