Turkler
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Spędziliśmy w tym hotelu SUPER wakacje , jak dla nas było wszystko zgodne z opisem . Pokoje sprzątane codziennie , pyszne jedzenie ,przy basenach zawsze dbali o porządek i czystość . Drinki może trochę słabe ale jak dla nas ok. Przemiła obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna . Przy morzu wspaniały kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy EFTALIA ISLAND z barami itp. Jak dla nas było naprawde wszystko SUPER . POLECAM SERDECZNIE TEN HOTEL. My osobiście jeszcze tam wrócimy. Pozdrawiam

Dziękujemy, ViolettaS166
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: splash g, Misafir İlişkileri, Eftalia Splash ResortOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dear ViolettaS166

First of all, we would like to thank you for sharing your lovely comments with us, after you returned home. It is great to know that you had a nice holiday and you were satisfied with our services. As Eftalia Splash Resort team, we appreciate your compliments and we look forward to welcoming you back to our hotel!

Best Regards,

Drogi Violetta S166

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za podzielenie się z nami swoimi cudownymi komentarzami po powrocie do domu. Wspaniale jest wiedzieć, że spędziłeś miłe wakacje i jesteś zadowolony z naszych usług. Jako zespół Eftalia Splash Resort doceniamy Wasze komplementy i czekamy na przyjęcie z powrotem do naszego hotelu!

Z poważaniem,
Relacje z gośćmi

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Do hotelu przyjechaliśmy w nocy, pokój dostaliśmy sprawnie i szybko. Pokój czysty, codziennie sprzątany. Czasem wyłączała się ciepła woda, ale trwało to do 3 minut i wracało do normy. Jedzenie dobre, spory wybór. Baseny super, jeśli przyszło się ok 9 nie było problemu z leżakami. Zarówno zjeżdżalnie przy hotelu jak i przy plaży były dla nas wystarczające. Większy wybór jedzenia w ciągu dnia był przy plaży, ale w hotelu też było ok. Większe kolejki przy plaży, ale nigdzie nam się nie spieszyło więc to nie był problem. Obsługa miła. Windy w hotelu rzeczywiście trochę wolne, ale nie było tak źle, jak niektórzy piszą, że czeka się 15 minut. Często też chodziliśmy schodami. To był udany urlop.

Dziękujemy, enik321
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: splash g, Misafir İlişkileri, Eftalia Splash ResortOdpowiedź udzielona 10 sierpnia 2019

Dear enik321

Best Regards,

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam. Chciałam podzielić się moją opinią. W Splashu byłam na przełomie lipca i sierpnia z Coral travel. Jeżeli chodzi o Coral to wszystkio dobrze zorganizowane, transfery ok i stały kontakt z rezydentem wyczerpujące informacje na spotkaniu więc nic więcej nie oczekiwałam. Hotel- pokój taki jak na zdjęciach (miałam standard large room). Sprzątaczki były codziennie i zawsze miałam wysprzątane chyba że tego nie chciałam to zawieszałam na drzwi odpowiednią informację. W pokoju telewizor z polonią i tvp info, woda, herbaty, suszarka, mydło, szmpon, patyczki do uszu itp. Po przyjeździe zaproponowno mi inny hotel za dodatkową opłatą ale się nie zgodziłam i nie było problemu. Jedzenia pod dostatkiem. W przerwach lody i gofry. Oprócz posiłków w restauracji dodatkowo hamburgery a na wyspie jeszcze hot-dogi, kebaby... Drinki standard jak na kazdym all...słabe ale ok. Nawet jak były kolejki to przecież jestem na wakacjach i mogę 3 minuty poczekać bez problemu albo przyjść później. .. Dla mnie nie bylo problemu. Eftalia Island super bo przy morzu, polskie animacje i inne jedzenie.
Mieszkałam na 2 piętrze więc jeśli nie było windy chodziłam pieszo. Minusem dla mnie było ZA DUŻO JEDZENIA.
Przejazdy na wyspę co 20 minut. Uważam że odpowiednia cena za moje wakacje.
Dziękuję całej obsłudze Eftali Splash i pozdrawiam.

Dziękujemy, Olakaja
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: splash g, Misafir İlişkileri, Eftalia Splash ResortOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Dear Olakaja

Thank you for staying with us and for sharing your wonderful experience.We are delighted to read that overall you enjoyed at your stay in our hotel and your words are highly appreciated. We look forward to the pleasure of welcoming you back to Eftalia Splash Resort for another memorable experience.

Kind Regards,

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

W spashu byliśmy dwukrotnie, rok po roku. Pokoje bardzo czyste i przestronne, jedzenie smaczne, baseny super. Szybka reakcja ratowników gdy działo się coś na basenach. Tropikal Island duży pozytyw, autobus jeździł regularnie. W tym roku duży pozytyw plaża - częściowo oczyszczona z kamieni, zbudowane falochrony dzięki czemu w kilku miejscach można było wchodzić do wody bez butów! Szczerze polecam!

Dziękujemy, Patrycja P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: splash g, Misafir İlişkileri, Eftalia Splash ResortOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2019

Dear Patrycja P

As Eftalia Splash Resort Hotel family ,we would like to thank you very much for your valuable review.

We are thrilled to hear that you had an enjoyable stay with us and you were satisfied with your stay in Eftalia Splash.

As you are our valued guests,we hope to welcome you back soon!

Best regards
Eftalia Splash Resort ’s
Guestrelation

Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Przed wyborem hotelu czytałam recencje i wydawało mi się, że te skrajnie negatywne, to nic innego jak przesada. OTÓŻ NIE . W hotelu na ogrom ludzi są 3 windy, które jeżdzą ślimaczym tempem. Są trzy, działają dwie, albo jedna. W praktyce chodzi się schodami, bo na windę trzeba czekać 15 minut a jak już przyjedzie, to jest pełna ludzi. Wyspa island rozczarowuje - jest brudno. Leżaki się kleją. Plaża okropna, piasek to jakiś czarny brudzący syf, w wodze same głazy i kamienie. Nie da się z tej plaży korzystać. Jedzenie w restauracji dosyc dobre i dużo, ale ciasta niejadalne mimo, że wyglądają pięknie. Jeśli marzy się komuś dostrć gofra czy loda to trzeba stać 15 minut w kolejce żeby dostać JEDNEGO loda lub 2 połówki goferka na osobę. Drinki czy piwo też jeden na osobę.Pizza na siland tak samo - 20 minut kolejki po kawałek pizzy 10x10 cm i oczywiście JEDEN na osobę. Autobus do island brudny, śmierdzący a kierowca jeżdzi jakby nie miał prawa jazdy. w około hotelu nie ma żadnej sensownej gastronimii np żeby zjeść coś prawdziwie tureckiego. To nie jest 5 gwiazdkowy hotel - maks 2,5 -3 gwiazki, na więcej nie zasługuje. Pokoje ładne i czyste i to jedyna zaleta.

Dziękujemy, Ola_Kiel
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: splash g, Misafir İlişkileri, Eftalia Splash ResortOdpowiedź udzielona 25 lipca 2019

Dear Valued Guest Ola_Kiel

Thank you for taking your time to share your reviews regarding your recent stay at Eftalia Splash Resort Hotel.

It is very unfortunate and sad that we have not meet with your expectations whatsoever. All your valuable comments have been evaluated by our team and management, you can be sure that we take them all in to serious consideration.

We really hope to get another chance to show you the real Eftalia Splash’s service standards that we are well-known for.You won’t regret it.

Best regards
Guest Relation