Atrakcja warta zobaczenia

Zrecenzowano: 2 września 2019
dominik_576
Pruszków, Polska
polecam, szczególnie w pierwszym rzędzie

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019
Mateusz L

Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały pokaz. Zarówno delfiny jak i foki były rewelacyjne!!! Polecam gorąco! Pokazy są tylko 2 razy dziennie - 10:15 i 15:15

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, A9192MKjoannac
Zrecenzowano: 2 września 2019

Pokaz dopracowany do perfekcji, widać że trenerzy poświęcają zwierzakom masę czasu i serca. Cała rodzina była zachwycona aczkolwiek pomimo siedzenia w 1szym rzędzie nie zostaliśmy oblani wodą na co liczyliśmy :)
PS
Polecam opcję dodatkową tj pływanie w małej grupie z delfinem. Niesamowite przeżycie!
MINUS - naciągacze robiący zdjęcia w trakcie pływania, cena zdjęć absurdalna a jak usłyszeli że nie skorzystamy z oferty to pojawiła się wręcz złość i wrogość

Dziękujemy, dominik_576
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Chyba najlepiej wydane pieniądze w Turcji! Super zabawa i śmiechu co niemiara! Foki odwaliły kawał dobrej roboty - największy ponurak by się uśmiechnął :) Delfiny też rewelacyjne. Tylko trzeba być dużo wcześniej żeby zająć dobre miejsca w pierwszych rzędach.

Dziękujemy, MonikaW3826
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: _B2600EK, Менеджер по обслуживанию клиентов, Sealanya DolphinparkOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tutaj każdy będzie się dobrze bawić, obojętnie czy dorosły czy dziecko. Ciekawy program, świetnie dobrana muzyka. Patrząc na to, że jest to atrakcja turystyczna, to moim zdaniem ceny kupowanych napojów czy pamiątek nie są jakoś specjalnie wysokie.

Dziękujemy, 788agnieszkag
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

polecam, szczególnie w pierwszym rzędzie. Byliśmy z małymi dziećmi i jest to niewątpliwie duża atrakcja. Tłok był duży dlatego należy odpowiednio wcześniej ustawić się w kolejce.

1  Dziękujemy, Mateusz L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: _B2600EK, Менеджер по обслуживанию клиентов, Sealanya DolphinparkOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019