Zapisz
Polecam pokaz

Super pokaż bardzo profesjonalnie przygotowany. Naprawdę warto zobaczyć!! Najlepiej siedzieć w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 listopada 2019
Wojcieszek2019
Delfinoterapia

Pierwszy raz wzięliśmy udział w 5 dniowej sesji, miejsce cudowne, ludzie również, było wspaniale... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 października 2020
HannaM986
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Chyba najlepiej wydane pieniądze w Turcji! Super zabawa i śmiechu co niemiara! Foki odwaliły kawał dobrej roboty - największy ponurak by się uśmiechnął :) Delfiny też rewelacyjne. Tylko trzeba być dużo wcześniej żeby zająć dobre miejsca w pierwszych rzędach.

Dziękujemy, MonikaW3826
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: _B2600EK, Менеджер по обслуживанию клиентов, Sealanya DolphinparkOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tutaj każdy będzie się dobrze bawić, obojętnie czy dorosły czy dziecko. Ciekawy program, świetnie dobrana muzyka. Patrząc na to, że jest to atrakcja turystyczna, to moim zdaniem ceny kupowanych napojów czy pamiątek nie są jakoś specjalnie wysokie.

Dziękujemy, 788agnieszkag
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

polecam, szczególnie w pierwszym rzędzie. Byliśmy z małymi dziećmi i jest to niewątpliwie duża atrakcja. Tłok był duży dlatego należy odpowiednio wcześniej ustawić się w kolejce.

1  Dziękujemy, Mateusz L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: _B2600EK, Менеджер по обслуживанию клиентов, Sealanya DolphinparkOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super. Polecam. Pokaż z fokam rewelacja. Uśmiałam się jak dziecko. Warto. W kasie bilet kosztuje 20 euro za dorosłego, dziecko 15 euro. Pokaż trwa godzinę.

Dziękujemy, DorotaK3104

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Było super, polecam jednak pierwsze spektakle, ponieważ popołudniowe ze względu na ciepło w sezonie były bardzo wymagające....

Dziękujemy, Szymon S