Przyjechalam tu z rodziną na dwa tygodnie i bardzo swietnie się bawiliśmy, aż nie chciało nam się stąd wyjeżdżać. Codziennie są zaplanowane wspaniale atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jest bardzo fajny animation team: Ozmo, Mamba, Haribo, Speedy i Bobby, spędziliśmy z nimi świetny czas. Bardzo polecam dla całej rodzinki!

Dziękujemy, Adrianna S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: eftaliaaqua, Halkla İlişkiler Müdürü, Eftalia Aqua ResortOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Drogi Adrianna

Tysiące podziękowań za recenzję i poświęcony czas. Z przyjemnością przeczytaliśmy, że bardzo polubiłeś nasz hotel. Podzieliliśmy się twoją pochwałą z całym naszym zespołem, twoje miłe słowa są dla nas największą motywacją. Z przyjemnością powitamy Cię ponownie w przyszłości.

Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli szukacie zacisznego i spokojnego miejsca to szukajcie dalej Jeśli jednak lubicie towarzystwo dużo atrakcji i niekończącą się imprezę to miejsce jest właśnie dla was
Hotel: kompleks hoteli my byliśmy w Aqua, bardzo miła obsługa pokoje codziennie sprzątane,zmieniana pościel choć na sam przyjazd PPD mogłaby się przyczepić, polecam bungalowy przy małym basenie najlepiej parter z ogródkiem lub piętro z widokiem na basen. Przy hotelu główna trasa z Alany do Antalay czasami było słychać.
Jedzenie i nie tylko:
Generalnie każdy znajdzie coś dla siebie polecam brać codziennie coś innego to się wam nie znudzi, dla dzieci mnóstwo naleśników posypek polew frytek nugetsow no nie do przejedzenia, śniadania i obiady w głównym budynku stołówka ogromna więc trochę tłoczno, nie polecam udawania się odrazu w godzinie rozpoczęcia bo wpadniecie na ten sam pomysł co 50%gości. Chodziliśmy godzinkę później też było ok i bez kolejek. Polecam również jadłodajnie nad morzem duży wybór jedzenia dodatkowo obok stoiska z kurczakami frytkami pizzą. Jeśli będziecie 7 dni i więcej możecie zarezerwować raz na pobyt wizytę w restauracji z obsługą kelnerska - to ta sama restauracja gdzie jest jadłodajnia tylko z ładnym nakryciem i kelnerem Ale zawsze coś innego my byliśmy w części Asia i tego akurat do końca polecić nie mogę. Jest jeszcze staly bar 24h z makaronem i hamurgerami zaraz koło recepcji więc nie ma szans żeby ktoś był głodny. Jeśli chodzi o napoje i alkohole to jeśli nie jesteście super smakoszami to lokalne w zupełności wystarczą z tym że na plaży w All jest Tylko piwo i wino w hotelu i przy hotelowym basenie do o oporu wódka gin rum piwo wino, oczywiście zmorą są te małe szklanki
Atrakcje:
I moim zdaniem to największy + hotelu, występy akrobatyczne, imprezy dla dzieci, shishe to przy hotelu Ale dla mnie wygrywa strefa nad morzem, trzeba przejść tunelem pod ulicą i znajdziecie się w strefie gdzie macie praktycznie wszystko, atrakcje, jedzenie,picie plaza, baseny, aquapark i my spędzaliśmy tam większość czasu, osobiście polecam miejsca przy basenie z muzyką o 10 start animacji i na spokojnie były jeszcze leżaki ( co generalnie mnie tam denerwiwalo że idąc na śniadanie na 8/9 mogłem zapomnieć o wolnym lezaku przy hotelowym basenie ) Animacje absolutnie nas zafascynowały "Enterneiners Gang" czyli Onur i spółka to najlepsi animatorzy na świecie nie widziałem żeby praca dawała komuś tyle radości no i potrafili rozruszać praktycznie wszystkich starszych młodszych mówili chyba we wszystkich językach świata A ja w jakimś nie mówili to ibtak się dało dogadać, generalnie dla każdego coś miłego osobiście polecam cały program od rana na basenie z muzyką + Piana party+ Neon Party + muzyka za żywo każdego wieczora. Zjeżdżalnie petarda radzę z rana potem kolejki
Dzieci:
Nasze to nastolatki więc nie trzeba było się martwić czas był zorganizowany Ale się nie nudziło, dla młodszych całą masa atrakcji z osobnym basenem i Kids klubem włącznie.
Plaza:
Zwirkowa piaszczysta generalnie nic specjalnego woda trochę mętna Ale cieplutka

Dodatkowe atrakcje:
Jeśli chcecie zbankrutować to jest gdzie całą masa rejsów skoków wycieczek masaży itd.
Tak Jak pisałem na wstępie jeśli nie przeszkadza wam tłum ludzi głośna muzyka to miejsce jest właśnie dla was ja osobiście gorąco polecam.

Dziękujemy, Maajkell
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: eftaliaaqua, Konuk İlişkileri Müdürü, Eftalia Aqua ResortOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Drogi Maackell

Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zaczyna się od recepcji , po przyjeździe swoje odstalismy pod recepcją bo niby nie było pokoju powiedziała 10 min Kłamstwo byliśmy tam 40 min po kłótni dali nam pokój. Następny to bar hotel jest ogromny ludzi bardzo dużo A oni dają 1 osobę na bar , wieczorami kolejki są ogromne , byliśmy w 8 osób więc trzeba żeby 3 osoby stały w kolejce bo wolno zamówić tylko 3 drinki na osobę. Kuchnia to pomyłka na 4 gwiazdki nie ma tam po prostu wyboru jedzenia A te walki o stoliki k9szmar Baseny spoko tylko ratownicy kompletnie wszystko olewaja nie pilnują dzieci bez pampersow sraja do basenów no i basen zamknięty na 4---5 godzin. Na plaży na tzw wyspie spoko są atrakcje zawsze wolne leżaki ale nie ma już darmowego picia drinków tylko piwo """" jakieś siuski """" A co do jakości drinków to już w ogóle pomyłka to jakiś turecki dobrze rozcienczony alkohol No chyba że się kupuje drinka za 6 euro to leją z normalnej butelki . No i obsługa która kompletnie nie zna języka. Jest po prostu tragedia NIGDY WIĘCEJ . Hotel na pewno nie powinien mieć tyle gwiazdek Polecam hotel Miracle byłem i jest naprawdę super może drożej ale naprawdę warto

Dziękujemy, 110pawels
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: eftaliaaqua, Halkla İlişkiler Müdürü, Eftalia Aqua ResortOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Drogi Pawels

Zrecenzowano: 3 września 2019

Hotel bardzo duży z dużą ilością atrakcji dla dzieci przy hotelu jak również na plaży. Wszystkie braki udogodnień hotelowych ( jak jednolite posiłki)nadrabiją animatorzy ,którzy rewelacyjnie zamawiają gości bogatym programem artystycznym.

Dziękujemy, Kornelia K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: eftaliaaqua, Halkla İlişkiler Müdürü, Eftalia Aqua ResortOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Drogi Kornelia

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dziękujemy panu rezydentowi Tomkowi za ogromna pomoc w załatwieniu sprawy
Ponieważ nie zostaliśmy przyjęci do hotelu w którym mieliśmy być
Tomek załatwił nam dodatkowa wycieczkę i sporo spraw związanych z reklamacja
Pozdrawiam Wiesia

Dziękujemy, wmysza
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: eftaliaaqua, Konuk İlişkileri Müdürü, Eftalia Aqua ResortOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dear Wieslawa,

Thank you for taking the time to share your feedback with us.
We are glad to learn that you have enjoyed your stay at our hotel. We are equally happy to know that you were able to value our hotel and staff. Your compliments of our staff will be passed on for they are truly what makes this hotel unique. Thank you and we very much look forward to welcoming you back.

Best regards,
Guest Relation