Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zaczyna się od recepcji , po przyjeździe swoje odstalismy pod recepcją bo niby nie było pokoju powiedziała 10 min Kłamstwo byliśmy tam 40 min po kłótni dali nam pokój. Następny to bar hotel jest ogromny ludzi bardzo dużo A oni dają 1 osobę na bar , wieczorami kolejki są ogromne , byliśmy w 8 osób więc trzeba żeby 3 osoby stały w kolejce bo wolno zamówić tylko 3 drinki na osobę. Kuchnia to pomyłka na 4 gwiazdki nie ma tam po prostu wyboru jedzenia A te walki o stoliki k9szmar Baseny spoko tylko ratownicy kompletnie wszystko olewaja nie pilnują dzieci bez pampersow sraja do basenów no i basen zamknięty na 4---5 godzin. Na plaży na tzw wyspie spoko są atrakcje zawsze wolne leżaki ale nie ma już darmowego picia drinków tylko piwo """" jakieś siuski """" A co do jakości drinków to już w ogóle pomyłka to jakiś turecki dobrze rozcienczony alkohol No chyba że się kupuje drinka za 6 euro to leją z normalnej butelki . No i obsługa która kompletnie nie zna języka. Jest po prostu tragedia NIGDY WIĘCEJ . Hotel na pewno nie powinien mieć tyle gwiazdek Polecam hotel Miracle byłem i jest naprawdę super może drożej ale naprawdę warto

Dziękujemy, 110pawels
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: eftaliaaqua, Halkla İlişkiler Müdürü, Eftalia Aqua ResortOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Drogi Pawels

Tysiące podziękowań za recenzję i poświęcony czas. Z przyjemnością przeczytaliśmy, że bardzo polubiłeś nasz hotel. Podzieliliśmy się twoją pochwałą z całym naszym zespołem, twoje miłe słowa są dla nas największą motywacją. Z przyjemnością powitamy Cię ponownie w przyszłości.

Z poważaniem,
Relacje z gośćmi

Zrecenzowano: 3 września 2019

Hotel bardzo duży z dużą ilością atrakcji dla dzieci przy hotelu jak również na plaży. Wszystkie braki udogodnień hotelowych ( jak jednolite posiłki)nadrabiją animatorzy ,którzy rewelacyjnie zamawiają gości bogatym programem artystycznym.

Dziękujemy, Kornelia K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: eftaliaaqua, Halkla İlişkiler Müdürü, Eftalia Aqua ResortOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Drogi Kornelia

Z poważaniem,
Relacje z gośćmi

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dziękujemy panu rezydentowi Tomkowi za ogromna pomoc w załatwieniu sprawy
Ponieważ nie zostaliśmy przyjęci do hotelu w którym mieliśmy być
Tomek załatwił nam dodatkowa wycieczkę i sporo spraw związanych z reklamacja
Pozdrawiam Wiesia

Dziękujemy, wmysza
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: eftaliaaqua, Konuk İlişkileri Müdürü, Eftalia Aqua ResortOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dear Wieslawa,

Thank you for taking the time to share your feedback with us.
We are glad to learn that you have enjoyed your stay at our hotel. We are equally happy to know that you were able to value our hotel and staff. Your compliments of our staff will be passed on for they are truly what makes this hotel unique. Thank you and we very much look forward to welcoming you back.

Best regards,
Guest Relation

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Witam. Byliśmy w tym hotelu w sierpniu z dwójką dzieci. Pokoj dostaliśmy bardzo szybko. Pokoje codziennie sprzątane wymieniana pościel oraz ręczniki. Obsługa hotelu bardzo sympatyczna i miła, jedzenie różnorodne i przepyszne, każdy znajdzie coś dla siebie. Aqua parki czyste, leżaków starcza dla każdego obojętnie o której godzinie przyszedł, nie trzeba wstawać wcześnie i rezerwować :) lecilismy z biurem tui, w przyszłym roku wybieramy się drugi raz do tego hotelu:) Polecam dla rodzin z dziećmi.

1  Dziękujemy, Piotr Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: eftaliaaqua, Halkla İlişkiler Müdürü, Eftalia Aqua ResortOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dear piotrekzory107,

Thank you so much for this fantastic feedback.
We are so pleased that you had an amazing holiday at Eftalia Aqua Resort and that you especially liked our friendly staff and big variety of the delicious food. It gives us great pleasure to have met your holiday expectations and we are happy to see you here again.

Best regards,
Guest Relation

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Ostrzegam wszystkich przed tym hotelem oraz przed biurem CORAL Travel Odeon.
Hotele Eftalia to jedno wielkie nieporozumienie. Poniżej krótki opis naszych sierpniowych wakacji z biurem Coral.
Mieliśmy wykupiony hotel Eftalia Aqua. Hotel wybrały nasze dzieci - uwielbiają aquaparki itp. Po przyjeździe okazało się że nie ma dla nas pokoi.
Pani z biura coral która nas dowoziła w 10min "zmyła" się z hotelu i powiedziała, że zostaniemy przeniesieni do innego hotelu a ona nie może nic z tym zrobić. Nawet nie pofatygowała się aby zadzwonić do rezydenta.
Zostawiła nas i jeszcze inne osoby samych. Miał być podstawiony autobus który nas dowiezie do innego hotelu. Niestety trzeba było ponad godzinę i wielu próśb, krzyków w recepcji żeby w końcu zjawił się autobus.
Przewieźli nas do hotelu oddalonego o 2km od eftalia. Tam kolejna wielka "masakra". Tam pokoi również niema i może się zwolnią w nocy (a może nie).
Czekaliśmy w holu do 4 w nocy z małymi dziećmi ( w sumie 9 godzin). Pokój wkońcu dostaliśmy, ale takiego hotelu nigdy nie wybrał bym na wakacje.
Mały basen, tłok, 3 małe zjeżdżalanie, ogólnie byliśmy wściekli. Najbardziej przykre jest to, że dzieciom trzeba było powiedzieć, że w tym roku nie będzie wymarzonych aquaparków.
Okazało się że w hotelach Eftalia taka praktyka overbookingu to sprawa normalna. Spotkaliśmy wielu polaków, którzy mieli podobne problemy co my.
Uważajcie wszyscy na ten hotel. Ostrzegam wszystkich aby wakacje nie zamieniły się w koszmar.
Co do biura Coral Odeon i Pani rezydent, to jest w porządku ale jak się nic nie dzieje. W naszej sytuacji otrzymaliśmy ZERO pomocy.
Zostawili nas samych w hotelu. Nawet nie wiedzieli gdzie nas przenieśli.
Pani rezydent z wielkim uśmiechem na twarzy (po kilku dniach) powiedziała nam że jest to zupełnie normalne i musimy dobrze czytać umowy. Zostawiam to bez komentarza....
Totalna arogancja. Nawet słowa przepraszam.

Do tej pory korzystaliśmy z wielu innych biur podróży. Nigdy z tak fatalnym traktowaniem się nie spotkaliśmy i jest to dla nas nie do pomyślenia.
Na pewno pierwszy i ostatni raz z biurem Coral Odeon.

Wskazówka dotycząca pokoi: overbooking, brak miejsc w hotelu
Dziękujemy, Mateusz L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: eftaliaaqua, Halkla İlişkiler Müdürü, Eftalia Aqua ResortOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Dear Mateusz L,

First of all, I would like to thank you for choosing Eftalia Aqua Resort. We are very sorry that the stay at our hotel did not meet your expectations, please accept the most sincere apologies for the inconvenience. We want to assure you that we carefully read all guest reviews and all your comments will not be left without attention.

Respectfully,
Guest Relations