“Druga wizyta i ponownie rewelacja”
Sealanya — recenzja

Sealanya
Zrecenzowano 8 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

To już drugi raz w seaalanya. Tym razem z dziećmi. Wspaniały show, po 8latach wzbogacony o nowe animacje. Będąc w pobliżu koniecznie trzeba to zobaczyć. Wspaniała rozrywka dla całej rodziny

Dziękujemy, Rafał K
Filtrowanie

Zrecenzowano 2 lipca 2017

Warto dla rozrywki, dal kogoś kto pierwszy raz zobaczy pokaz , zrobi duże wrażenie. Nie da się jednak porównać do pokazu w Loro Park. Pierwsze rzędy gwarantują ochlapanie :)

Dziękujemy, Poznaniak1972
Zrecenzowano 5 października 2016

Pokaz nie zachwycił mnie ( widziałam lepsze ) , córce natomiast bardzo się podobało, jak dla mnie za mało delfinów za dużo fok. Cena za fotke 20 euro - sporo ( nawet nie można go dotknąć )

1  Dziękujemy, Karolina D
Zrecenzowano 8 sierpnia 2016

Bardzo ciekawe i interesujące show z udziałem lwów morskich oraz delfinów. Polecam usiąść w pierwszych ławkach, obok będzie przechodził lew morski a delfiny będą pluskać wodą na widownie (uwaga na aparaty i telefony). Treserzy z widowni wybierają kilka osób, aby mogły zatańczyć dla delfinów a te z wdzięczności również ochlapią wybrańców. Świetne przedstawienie dla dzieci jak i dorosłych

3  Dziękujemy, Monika O
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 7 sierpnia 2016

Do obejrzenia krótki pokaz delfinów i słoni morskich, z przerywnikami słabej jakości pokazami artystycznymi. Mimo wszystko polecam do obejrzenia dzieciom które nie miały okazji obcować z ww zwierzętami. Nieświadomie skorzystałem z zaszczytu zasiadanie w pierwszym rzędzie w strefie mokrej, gdzie można dosłownie dotknąć zwierząt, ale trzeba mieć rzeczy na przebranie - ja nie miałem :-(

Dziękujemy, krzymalec

Sealanya — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sealanya? Podziel się wrażeniami!