“Mimo wszystko polecam”
Sealanya — recenzja

Sealanya
Zrecenzowano 17 września 2015 z urządzeń przenośnych

Cała rodzina bardzo dobrze się bawiła. Jedyny minus to cena za możliwość pływania z delfinami 120 euro za 1 dziecko jest zbyt duża. Warto przyjść wcześniej i zaczekać pod bramą bo ma się lepsze miejsce podczas pokazu.

Dziękujemy, Piotr B
Filtrowanie

Zrecenzowano 2 września 2015

Występy fok i delfinów super dla dzieci . Bilety po 23 euro dorośli i 17 dla dzieci powyżej 6 lat. My wybraliśmy opcje spacerek z hotelu...max 1000m.

Dziękujemy, basta_x
Zrecenzowano 28 sierpnia 2015

doskonała rozrywka, szczególnie dla dzieci, które potrafią nurkować lub choćby zanurzyć głowę w masce pod powierzchnię wody.

Dziękujemy, Boolka
Zrecenzowano 19 lipca 2015

Przepiękny pokaz delfinów i fok w bardzo miłej atmosferze;-) Siedzieliśmy w drugim rzędzie dzięki czemu mogliśmy dotknąć lwa morskiego i poczuć słoną wodę na skórze, którą ochlapał nas delfin;-)))

Dziękujemy, Marta M
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 11 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Kompleks dla ludzi lubiących akwarystykę i nurkowanie a także dla tych co lubią słońce;) Prawdopodobnie jedna z najlepszych rozrywek dla dzieci ale również i dorosłych. Piękne baseny z kolorowyni rybami i aranżacją zatompionych antycznych miast nie pozwalają na szybkie ich opuszczenie. Głebia basenów robi piorynujące pozytywne wrażenie. Nurkowanie z rekinami w klatce, pokaz delfinów i lwów morskich, obcowanie z płaszczkami i innymi gatunkami ryb. To trzeba koniecznie zobaczyć. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Dariusz J

Sealanya — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sealanya? Podziel się wrażeniami!