Turkler
Zrecenzowano: 4 września 2019

Ultra All Inclusive. Jedzenie monotonne, ciężko znaleźć coś zjadliwego. Ciasta? Wszystkie takie same tylko w innym kolorze. Puree? Nawet ziemniaki potrafią zepsuć. Zupy? 2 rodzaje - pomidorowa i brokułowa tj. kremy. Zmiksowane, bez smaku. Warzywa? ok. Owoce? Monotonnie. Ani razu np. nie widziałem banana w kraju tropikalnym. Wędliny mają 2! Ligawa dla psa a druga to jakiś salcesonopodobny byt. Ser? Nie ma. Pepsi? Spoko czekasz w kolejce i prosisz. Nie ma dystrybutorów. W gorszych hotelach zawsze było to ogólnodostępne a tutaj? Są jakieś soki okropne soki z proszku.
Owoce morza? A co to jest? Nic, zero kompletnie a morze kilka metrów od hotelu.
Lody? Ha! Pierwszego dnia szukałem z 1h tej budki na plaży. Jak już ją za krzakami zbunkrowaną znalazłem bo okazało się, że jest czynna tylko od 12 do 16. Lody to AŻ 2 smaki. I jak wiadomo trzeba czekać z kilkanaście min na jednego loda. Jak ją znajdziesz to jest taka kolejka, że nie chce Ci się czekać.
PS. wszystkie budki z żarciem działają TYLKO w tych godzinach, na wszystko mamy 4h abyś przypadkiem nie zjadł za dużo turysto z ULTRA ALL INCLUSIVE.
HAŁAS. Restauracja, zjeżdżalnie. Łeb boli po kilku minutach. Trzeba do siebie krzyczeć.
Zjeżdżalnie? Spoko. ALE są czynne tylko kilka h od 10 do 12 oraz od 14 do 17? Po 17 woda odcięta.
ALKOHOLE? żadnego gotowego drinka. Jedynie Gin, wodka, whisky - takie podstawy + cola, sprite, fanta.
Budek "darmowych" czy po prostu "w cenie" jak kot napłakał a tych płatnych mnostwo czynne od rana do nocy.

1  Dziękujemy, kooksart
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel należy do sieci hoteli Eftalia, wszystkie położone są obok siebie. Zacznę od plusów - Hotel duży, posiada fajne aquaparki, 3 mniejsze i 1 większy. Jeżeli ktoś szuka wyższych zjeżdżalni l, trzeba się udać nad morze do Eftalia Village. Infrastruktura nad morzem na duży plus, jest wszystko, od aquaparków, przez restauracje, sisha, lody po spokojne sporty wodne( odpłatne). Nie zauważyłam problemów z przejściem podziemnym o którym pisano w poprzednich recenzjach, ale jeżeli ktoś ma takie problemy, kilka metrów dalej jest kolejne przejście. Na plaży atrakcje jak piana party, świetne dyskoteki, naprawdę jest co robić. Co do jedzenia na plaży w godz 12-16 są wydawane przekąski, gofry, hot dogi itp.Są kolejki, ale trochę przez to,że tworzą się conajmniej pół godziny do otwarcia, chociaż nie zauważyłam żeby zabrakło, niezależnie od godziny. Restauracja hotelowa, duża, jedzenia pod dostatkiem. Dodatkowo przez 24/7 otwarta restauracja Burgerland, zamykana jedynie na czas posiłków w główniej restauracji. Dodatkowe restauracje, włoska, grill i azjatycka, w opcji all incl. Możliwa rezerwacja 1 x na pobyt w cenie. My byliśmy we włoskiej i polecam. Rezerwacje trzeba zrobić z 1 dniowym wyprzedzeniem.
Pokoje, my dostaliśmy na 1 pietrze. Zgodnie z zamówieniem - boczny widok na morze i taki był z takim minusem ze pod nami był zjazd do garażu i każdego dnia od 4.30 przyjeżdżała dostała lub śmieci i podobnie w hotelu naprzeciwko. Generalnie da się przeżyć. Co do samych pokoi, bardzo ładne, przestronne, my mieliśmy 2 pokoje , aneks i łazienka, miejsce pod dostatkiem. Codziennie sprzątane, codziennie uzupełniany mini bar w wodę, pepsi, fante i „sprite”, wszystko butelkowane.
Minusem jak dla mnie była recepcja. Nikt nie obsługiwał gości z taką laską i manierą jak recepcja. Pani z obrażoną miną na powitanie, zero informacji o hotelu, gdzie co się znajduje, żadnej mapy a obiekt dość rozległy. Portier recepcjonista za wszelka cenę musi zawieźć walizki, nie chcą wydać klucza bez portiera , ponaglał nas bezczelnie a byliśmy z małym dzieckiem które nie porusza się tak szybko jak dorosły. Na koniec po otwarciu drzwi już bez krępacji stał czekając na napiwek. Gdy kolejnego dnia próbowałam uzyskać informacje o hotelu od innego recepcjonisty również niechętnie się komunikował i szczerze, więcej się dowiedziałam gdzie i co się znajduje z opinii w internecie.
Co do obsługi barów czy restauracji wszystko ok, uprzejmi i mili. Panie sprzątające również.
Jeżeli ktoś chce zjeść lody to musi ich poszukać , ja nie znalazłam, może je kupić w barze przy plaży, co do drinków, są płatne chyba ze powiesz, ze chcesz np. Gin z tonikiem. ale jeżeli dany drink ma jakaś nazwę i jego składników nie ma w wymienionej liście, trzeba zapłacić, choc w każdym hotelu w dzisiejszych czasach takie drinki się serwuje w opcji all incl.
Oczywiście to są drobne szczegóły, wszystko zależy od tego czego kto szuka. Nam się podobało, były aquaparki, morze, dzieci zachwycone.

Dziękujemy, Joanna D
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Witam wszystkich Januszy I Grazynki ,,,jestem zdziwiony co ci ludzie wypisują za bzdyry że maja słabe jedzenie mało i monotonne ciekawy jestem jak wygląda ich śniadanie w domu gotowane jaja a na podróż zabierają do auta pomidory tzw . Polska rodzina i ciepły pomidor , Polak dziwny naród zapłacą i spodziewają się złotych klamek tylko narzekać potrafią ,,,zawsze można jechać nad polskie morze i stołować się w smażalniach gdzie rybka jest zawsze świeża i chrupiąca no i pada przez tydzień ...aaa i jeszcze jedno ci którzy narzekają na jedzenie to poprosze zdjęcie jak wygląda wasze śniadanko w domu i jak macie posprzątane ....poZdrawiam

4  Dziękujemy, Wojtek C
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Były to moje piąte wakacje w tym kraju a więc rozeznanie w hotelach 5* posiadam a więc do rzeczy...... Hotel ocenia bardzo nisko i nie polecam. Jedzenie okropne, czarne frytki z oleju, brak mięsa do posiłków a jak już było (jeden rodzaj) to ociekało tłuszczem lub było wydzielane przez obsługę na 12 dni tylko dwa razy była ryba. All inclusive to jakieś nieporozumienie lody w hotelu są po 1Euro a drinki z lokalnych alkoholi po 4 Euro. Wiadomo można powiedzieć, że lody są za darmo na plaży od godziny 12-16 ale jak jest do nich kolejka gdy stoją do nich goście z czterech dużych hoteli Eftalia. W sieci Eftalia można poruszać się po wszystkich hotelach, które są obok siebie a więc w moim o godzinie 10.00 już nie było wolnych leżaków bo osoby z hotelu obok przychodziły na zjeżdżalnie i basen. Czyli można kupić tańszy hotel bez zjeżdżalni a korzystać z droższego ze zjeżdżalniami. Pokój jak pokój nawet ładny ale smród z łazienki okropny. W pokoju w lodówce tylko raz uzupełniono Pepsi każda wizyta sprzątaczki to turecka podróbka Spite oraz Fanty. Nie polecam hotelu nie za takie pieniądze.

Dziękujemy, owen133
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Wakacje w tym hotelu zabukowaliśmy w grudniu na czerwiec, wiedząc, że hotel jest stosunkowo nowy i widząc przeciętne opinie. Z niepokojem obserwowaliśmy pojawiające się kolejne złe opinie na początku roku. W drodze z lotniska mijaliśmy mnóstwo hoteli, ale Eftalia z poziomu autokaru zrobiła bardzo dobre wrażenie.
Po przyjeździe do hotelu pokoje rzekomo nie były jeszcze gotowe, ale opaski i możliwość korzystania z obiektu mieliśmy od razu. Wg umowy "pokój z ograniczonym widokiem na morze" oznaczał że aby mieć jakikolwiek widok trzeba było dopłacać. Za pokój rodzinny 50e, a za pokój z widokiem 25e (morze za drogą i drzewami, więc widok i tak przeciętny). Nie dopłacaliśmy więc dostaliśmy pokój z widokiem na parking, na który cały dzień i noc podjeżdżały autokary z wczasowiczami (nocą było to dość uciążliwe). Pokoje jednak bardzo ładne, duże, jak najbardziej na plus. Sprzątaczki niby codziennie, ale czystość pozostawia sporo do życzenia.
Najbardziej jednak przeszkadzają tłumy. Czekać trzeba w kolejkach po wszystko od rana do wieczora. Kolejki i tłumy na stołówkach, jedzenie takie sobie, kolejki do przekąsek na plaży (nawet nie podjęliśmy wyzwania, żeby stać w słońcu ponad 30 min po np gofry czy nugettsy). W kolejce takiej musiałby stać tez nasze małe dzieci, bo wydawano 1 porcje tylko dla osoby stojącej w kolejce.
Hotel ładny, nowy, ale źle zarządzany, bo np miejsca na stołówce jest wystarczająco zarówno dla gości jak i na wystawienie dodatkowych półmisków, ale pół stołówki było zamknięte, i połowa blatów pod jedzenie pusta.
W naszej opinii hotel nie zasługuje na 5 gwiazdek, a w tej cenie na pewno można znaleźć wiele lepiej zorganizowanych 4 gwiazdkowych hoteli.

1  Dziękujemy, U4662LZkatarzynas