“Rejsowa wizyta”
Maria's — recenzja

Maria's
Nr 1 wśród 23 Restauracje (Ermioni)
Kuchnie: Grecka

Wspaniały klimat. Stoliki w samym porcie. Drzewka,latarnie oraz piękna otwarta wiata. Byliśmy dużą grupą i zamawialiśmy różne potrawy. Wszyscy byliśmy zadowoleni. Porcje ogromne. Ceny tanie w porównaniu do innych miast. Kalmary grillowane podane fantastycznie. Bardzo dobre dressingi sałatkowe. Wielka baklava na deser. Polecam to wyśmienite miejsce:)

Dziękujemy, Salinkus

Ładne miejsce przy nadbrzeżu. Jedzenie pięknie podane i pyszne ( kalmary z grilla ). Sałatki świeżutkie i pachnące. Uwaga - porcje bardzo duże

Dziękujemy, 718tomekp
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedzono przepyszne! Zamawialiśmy owoce morza, przystawki (sardynki grillowane, fried meat balls, sałatka grecka) oraz specjalności greckie! Wszystko było pyszne i bardzo smakowało :) do tego wyborne czerwone wino domowe :) i bardzo urokliwe miejsce w porcie i świetnie, uprzejma obsługa! Za ucztę dla 7 osób z przystawkami i winem zapłaciliśmy ponad 100 euro ! Zdecydowane warto tam zjeść ❤️

Dziękujemy, sopallinio
Zrecenzowano 25 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Super kolacja grecka kuchnia słuszne porcje na koniec grant firmowy pyszny arbuz z czereśniami,chleb,woda ad libitum,ceny ok.

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano 16 maja 2015

Przypłynęliśmy do Ermioni specjalnie na gyros-pita w Aktaion Maria Staikou. I nie zawiedliśmy się. Doskonały lunch bezpośrednio przy porcie.
Karta dań jest zdecydowanie dłuższa, jednak tym razem nie dane nam było spróbować. Może następnym razem.

Termin wizyty: maj 2015
Dziękujemy, Voy-chekh

Maria's — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ermioni, Argolis Region

Byłeś(-aś) w Maria's? Podziel się wrażeniami!