Agia Marina

“Miłe zaskoczenie”
Pita Tom — recenzja

Pita Tom
Nr 1 wśród 33 Restauracje (Agia Marina)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa

Z początku nie chcieliśmy wejść bo restauracja wyglada i w sumie jest barem z kebabami. Przysiedliśmy jednak i to okazało się świetnym wyborem. Jedzenie świeże robione na grillu. Fantastyczna wołowa wątróbka, suvlaki i kebaby zarówno z kurczaka jak i ze świni. Można zjeść z frytkami na talerzu albo w picie z tzatziki. Polecam

Dziękujemy, Salinkus

bylismy w 9 osób i zamówiliśmy gyrosy, kebab, souvlaki, wątróbkę i sałatkę. wszystko przepyszne a ceny wyjątkowo niskie. obsługa bardzo miła. zdecydowanie polecamy

Dziękujemy, majeczkv
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne gyrosy i souvlaki. Genialne, tradycyjne greckie przysmaki w bardzo przystępnej cenie

Dziękujemy, 547marlenag
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pojechaliśmy specjalnie z drugiego końca wyspy. Warto. Jedzenie bardzo dobre. Obsługa bardzo mila. Ceny bardzo dobre. Polecamy wszystkim.

Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bez wątpienia najsmaczniejszy gyros na wyspie! Obsługa jest bardzo miła, jedzenie pyszne, a ceny przystępne. Aż chce się tam wracać :)

Dziękujemy, 764marlenan

Pita Tom — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pita Tom? Podziel się wrażeniami!