eDreams

Termin pobytu: październik 2014
Zrecenzowano: 8 września 2014

Termin pobytu: wrzesień 2014
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2014

Wskazówka dotycząca pokoi: All rooms are individually designed and decorated and all have A/C, hosts are extremely accommodating.
Termin pobytu: sierpień 2014
Zrecenzowano: 27 maja 2008

Termin pobytu: maj 2008
    • Recepcja
    • Serwis biznesowy (np. dostęp do Internetu)
Zrecenzowano: 25 lutego 2008

Termin pobytu: wrzesień 2006
    • Recepcja
    • Serwis biznesowy (np. dostęp do Internetu)