“Bardzo smacznie”

Restauracja Destylarnia
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Dobiegniew)
Zrecenzowano 1 września 2019

Dość wysokie ceny, krótka karta, wysoka jakość produktów, wszystko świeże i ładnie podane. Godna odwiedzenia.

Dziękujemy, Marika B

Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja w pałacu Mierzęcin jest bardzo oryginalna, stylowa i bardzo profesjonalna. Mieliśmy okazję spróbować bardzo wielu dań. Praktycznie wszystkie bardzo smaczne choć z paroma wyjątkami. Menu sezonowo zmieniane, warto zapytać o dania spoza menu. Z fajniejszych dan polecam Tatar ze strusia, burger z dziczyzny, biodrowke z jagnięciny. Nie polecam chłodnika (zbyt tłusty), czarny makaron (twarde krewetki). Do posiłku można zamówić tamtejsze wino, które jest dobre, należy uważać tylko na jego słodycz, mimo że riesling miał być pół wytrawny był słodki. Obsługa profesjonalna i uczynna. Klasa premium. Ceny wysokie, zwłaszcza wino. Polecam ze względu na oryginalne smaki.

Dziękujemy, Janusz88
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na randkę lub spotkanie ze znajomymi. Stylowe miejsce, smaczne jedzenie i miła obsługa. Gorąco polecam.

Dziękujemy, K_89Klaudia
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce, doskonałe jedzenie, ekstremalnie miła obsługa. Danie z mięsem ze strusia - pycha! Absolutnie polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, przemyslaww2016
Zrecenzowano 29 stycznia 2019

Wspaniałe miejsce. Romantyczne, nastrojowe. Kuchnia wyborna!!! Polecam zakupić oliwę porową wytwarzaną na miejscu. Wina miejscowe WSPANIŁE!!!! Obsługa profesjonalan i przemiła, wysoki poziom kultury ososbistej. Na 100% wrócimy i będziemy polecac innym!!!!!!!!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Katarzyna K

Restauracja Destylarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Drezdenko, Ziemia Lubuska

Byłeś(-aś) w Restauracja Destylarnia? Podziel się wrażeniami!