Dobiegniew
Zrecenzowano: 1 września 2019

Pięknie zlokalizowany, zadbany kompleks, dobra kuchnia, winnica, dużo atrakcji dodatkowych. Dwa minusy to: tylko jedna restauracja, bardzo cienkie ściany w pokojach w grape spa - słychać absolutnie każdy hałas.

1  Dziękujemy, Marika B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Palac_Mierzecin, Dyrektor generalny, Pałac Mierzęcin Wellness & Wine ResortOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią na temat pobytu w Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort.
Jest nam niezmiernie miło, że nasza oferta przypadła Państwu do gustu. Odnosząc się do wspomnianych minusów to pragnę nadmienić, że na terenie obiektu działają dwie restauracje - Destylarnia i Pałacowa, które spełniają różne zadania aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych Gości. Dodatkowo, w określonych dniach i godzinach otwierane są punkty (Bilard-Pub, Bowling), w których można zamówić przekąski oraz napoje. Budynek Grape Spa przeszedł niedawno gruntowną modernizację, a użyte przy budowie materiały spełniają normy hotelowe. Przykro mi z powodu zaistniałego dyskomfortu. W przyszłości zapraszamy do skorzystania z oferty pokoi w Pałacu.
Zapraszamy ponownie do odwiedzenia naszego hotelu. Zrobimy wszystko aby kolejny pobyt był udany.
Z poważaniem

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy cudowny weekend w Mierzęcinie. Piękny kompleks. Byliśmy z psem więc nocowaliśmy w folwarku. Świetny wiejski klimat. Sama okolica bardzo zadbana. Budynki odnowione. Ogrody zadbane. Śniadania pyszne (smalec palce lizac!).Można się cudownie zrelaksować w strefie wellness. Instruktor do jazdy konnej bardzo wykwalifikowany. W 15 minut lekcji z nim nauczyłam się więcej niż przez 4h jazdy na ląży na innych stadninach. Będziemy wracać na pewno!

1  Dziękujemy, Olcia84

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią na temat usług naszego hotelu.
To olbrzymia satysfakcja dla mnie i mojego zespołu czytać tak pochlebną opinię. Jest nam niezmiernie miło, że udało nam się sprawić, że Państwa pobyt był udany.
Przykładamy dużą wagę do bezpieczeństwa i satysfakcji naszych Gości podczas lekcji jazdy konnej. Przekażemy miłe słowa instruktorowi i w jego imieniu również dziękujemy.

Do zobaczenia przy kolejnym pobycie. Czekamy na Panią w Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort.

Zrecenzowano: 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo udany wypoczynek. Piękny, zadbany teren, strefa SPA posiada szeroki wachlarz saun, leżanek, basen prawie pusty, brak tłumów. Same pozytywy. Restauracja na bardzo wysokim poziomie. Jedzenie wyszukane, piękne podanie, Obsługa przemiła, zawsze pomocna, czuliśmy się rozpieszczani. Polecam serdecznie i na 100% odwiedzimy Mierzęcin. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Sławomir K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Palac_Mierzecin, Dyrektor generalny, Pałac Mierzęcin Wellness & Wine ResortOdpowiedź udzielona 25 marca 2019

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię, którą zechciał się Pan z nami podzielić. Ogromnie się cieszę, że nasz hotel dostarczył Panu pozytywnych wrażeń. Będziemy się zawsze starać aby utrzymać wysoką jakość i atmosferę, o której Pan wspomniał. Mam nadzieję, że już niedługo znów będziemy mogli gościć Pana w Pałacu Mierzęcin.
Zapraszam serdecznie.
Dyrektor

Zrecenzowano: 29 stycznia 2019

pierwszy raz w Pałacu Mierzęcin. Jeśli szukasz ciszy i spokoju w pięknym otoczeniu wraz z niesamowitą historia to wszystko znajdziesz tu. Na szczególne uznanie zasługuje Restauracja Destylarnia oraz cześć SPA. Kuchni jest tutaj wyborna, od piątku do niedzieli byliśmy zaskakiwani wspaniałymi smakami potraw i niestandardową kombinacją smaków. Podane dania w pięknej formie zasługują na uznanie. Serwis Destylarni jest na najwyższym poziomie (byliśmy obsługiwani przez panią blondynkę i dwóch panów - imion nie znam) W okresie zimowym mniej atrakcji ale zapewne tu wrócimy w większym gronie. DO zobaczenia

Wskazówka dotycząca pokoi: Grape Spa pokoje nie wyciszone, słyszałam "sąsiadów" ich rozmowy i tv.
Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Katarzyna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Palac_Mierzecin, Dyrektor generalny, Pałac Mierzęcin Wellness & Wine ResortOdpowiedź udzielona 4 lutego 2019

Szanowna Pani,
Bardzo dziękujemy za słowa uznania. Jest nam zawsze bardzo miło, kiedy Gość docenia nasze starania i wyjeżdża zadowolony. Zrobimy wszystko aby kolejny pobyt był równie udany. Będzie nam bardzo miło gościć Panią ponownie.

Zrecenzowano: 28 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Piekne miejsce .ogrod japonski robi olbrzymie wrazenie. Dziwi zaniedbany cmentarzyk. Nawet mocno proponuje mocno to zmienic bo mocno swiadczy o podejsciu do historii miejsca. Biznes biznesem ale pamiec i szacunek najwazniejszy.
Kuchnia nowoczesna artystycznie wyserwowana. Smaki nieco rozczarowywyja niektore pozycje nawet bardzo. Hotel swietny.
Platny parking co rowniez nieco dziwi przy cenach za nocleg i jedzenie.
Polecam miejsce niekoniecznie kuchnie.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Coastal812195
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Palac_Mierzecin, Dyrektor generalny, Pałac Mierzęcin Wellness & Wine ResortOdpowiedź udzielona 6 lutego 2019

Dzień dobry,
Bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią na temat usług naszego hotelu.
Przykro mi, że mimo wielu pozytywnych odczuć opisanych w komentarzu, nie do końca udało nam się spełnić oczekiwania. Stale starając się podnosić jakość wykonywanych usług, aby wszyscy Gosie wyjeżdżali od nas bardzo zadowoleni, zwrócimy większą uwagę na smak przygotowywanych dań.
Odnosząc się do uwag o cmentarzu to zapraszamy do zwiedzenia parku, w którym znajduje się grób dawnych właścicieli, który starannie odrestaurowaliśmy i dbamy o porządek w okół niego. W każde Święto Zmarłych palimy świeczki na wszystkich grobach, które znajdują się na naszym terenie. Prosimy o zrozumienie w kwestii grobów znajdujących się na starym cmentarzu, są to groby należące do rodziny, która nie upoważniła nas do renowacji nagrobków. Dbamy o teren wokół grobów i utrzymujemy porządek w tym miejscu przez cały rok oddając w ten sposób szacunek i pamięć.

Dyrektor Hotelu