“Dla mnie na wymiar👍”
Konoba Sime — recenzja

Konoba Sime
Nr 7 wśród 43 Restauracje (Krk)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niepozorna Sime, położona przy porcie obok wielu podobnych restauracji rozmieszczonych wzdłuż promenady oraz wąskich uliczek starego miasta. Mieliśmy pójść do pierwszej napotkanej, ale tam znajduje się Galeb, którą odwiedziliśmy w 2015 roku i to była tragedia. Cudem trafiliśmy na wolny stolik obok w Sime, ponieważ pod wieczór trudno o wolne miejsca w lokalach z czołówki rankingów TripAdwisor. Tworzą się niewielkie kolejki, a stojący w nich turyści błagalnym wzrokiem wymuszaja współczucie. Ale do rzeczy Wystrój standardowy, menu w kilku językach, a obsługa bardzo miła. Czas oczekiwania na posiłki powiedzmy standardowy. A posiłki? Super! Wszystkie zamówione były bardzo smaczne, idealnie dla nas doprawione i świeże. Ceny standardowe jak na Krk, czyli bez taniości Ale warto. Na koniec kelner przynosi (lub pyta czy przynieść) kieliszki z mocną, poddawaną kilkakrotnej destylacji, charakteryzującą się delikatnym aromatem owoców rakiją. Wróciliśmy tam jeszcze 2 razy. Ze wzgledu na posiłki!

Dziękujemy, 458konradg

Zrecenzowano 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Ryby owoce morza jak i mięso. Ładnie podane. Kelnerzy łatwo nawiązują kontakt nawet z dziećmi wiec czas mija w świetnej atmosferze. Ceny na akceptowalnym poziomie. Toaleta czysta.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, grkolt
Zrecenzowano 25 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Wizyta rodzinna, zamówione dwa różne makarony, przystawka z trzech elementów darów morza oraz jedno danie kuchni chorwackiej, które było najsłabsze. Pozostałe Dania bardzo dobre i w przystępnych cenach, miła, pomocna obsługa, mimo pełnego lokalu dania podane szybko. Dla mnie na plus i polecam!

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, DonLuka
Zrecenzowano 3 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Jedzenie na dobrym poziomie za rozsądną cenę. Niestety dodatki do potraw oferowane są osobno za dodatkową opłatą.
Dużym minusem jest łączenie stolików bez uprzedniego pytania. Obsługa dosadzala na siłę do naszego stolika innych gości. W rezultacie robiło się bardzo ciasno i dyskomfortowo.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, brtkcz
Zrecenzowano 8 września 2014

Największą zaletą tego miejsca jest lokalizacja. Jedzenie średnie, każdy dodatek (frytki, ziemniaki, zielona sałata, pomidory) płatny osobno. Stek z tuńczyka był rozczarowujący. Kelnerzy byli mili, dali nam miskę z wodą dla pieska. Toalety brudne gdzieś w bramie poza lokalem. Ceny przeciętne

Termin wizyty: wrzesień 2014
    • Atmosfera
Dziękujemy, aniazla

Konoba Sime — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Konoba Sime? Podziel się wrażeniami!