“Delicious”
4 Saisons — recenzja

4 Saisons
Nr 1 wśród 43 Restauracje (Krk)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy z chłopakiem lokalny makaron. Ja z muszlami a chłopak z łososiem. Oba były pyszne! Białe wino też świetne. Obsługa bardzo miła! Tylko lokalizacja nieco schowana, więc gdyby nie trip advisor to byśmy sami tej restauracji nie zauważyli.
Polecam!!

Dziękujemy, Alicja B

Zrecenzowano 13 września 2018 z urządzeń przenośnych

Opinie na TA skłoniły nas do wizyty w tej restauracji. Chcieliśmy stolik dla 5 osób lub dla 3 i 2. Niestety Pani powiedziała że mają tylko stoliki 2-osobowe i 4-osobowe i nie mogę nas obsłużyć...A restauracja była właściwie pusta...

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Patka A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sais0ns4, Directeur général, 4 SaisonsOdpowiedź udzielona 13 września 2018

ENCORE UN COMMENTAIRE INUTILE POUR TRIPADVISOR!
Apres vous avoir expliqué gentiment qu’il n’y avait pas de place pour 5 personnes, ce que vous avez pu constater …Pourquoi chercher une table de 2 et 3 ? Pour ensuite vous plaindre de ne pas être servi en même temps ? Qui êtes vous pour juger notre mode de fonctionnement ? Dites simplement que vous êtes venu mettre un mauvais avis sur notre établissement !

Nouveau membre sur Tripadvasor ? Manger des pommes Frites congelées chez Galija a Krk (photo) ou une assiette indéfinissable (et sale) chez Bukarica a Malinska (photo) qui ressemble a du vomi, que vous trouvez tout deux excellent ? Pourquoi être venu a 4 Saisons ?

Sachez que nous ne proposons que des mets frais et de qualité dans notre etablissement, et que nous tenons à la qualité de notre service et de notre cuisine. Vous le sauriez si vous aviez lu attentivement les commentaires de Tripadvisor.

Par quelle société êtes-vous payer pour vos commentaires ? Un peu idiot de la part de la concurrence, vu que nous sommes unique dans notre genre ! Puisque personne ne peux se comparer a nous ! Il n’y a qu’un seul chef ! Toutes les autres places on au maximum un aide de cuisine ! Même un chef exécutif a VALAMAR à un niveau de commis de cuisine en France !

Nous sommes ravis de ne pas vous avoir servi car Il est clair que vous n’avez ni le sens visuel, ni gustatif et encore moins intellectuel de comprendre ce que l’on fait !!!

Zrecenzowano 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy w tej restauracji najlepsze surlice na całej KRK, spróbowaliśmy świetnego gazpacho, wypiliśmy egzotyczne espresso i wzięliśmy na drogę pyszne lody.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, jakubzietekk
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Właściciele to pasjonaci, którzy w każdy posiłek oprócz najlepszych składników wkładają mnóstwo serca. Wszystko tłumaczą, są niesamowicie kontaktowi i uprzejmi. Jedzenie przepyszne, świeże, inne. Niestety knajpkę odkryliśmy już pod koniec naszego pobytu na Krk, ale i tak odwiedziliśmy ją 3 razy, żałując, że nie wiedzieliśmy o niej wcześniej. No i milusiński czworonóg właścicieli, który towarzyszył nam przy każdym posiłku

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, _nat1602
Zrecenzowano 2 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Mała, ukryta i niepozorna. Wyborne śniadania, handmade ciasteczka i mule na winie. Bardzo miła Pani kelnerka francuska. Co ważne zarówno jak i kucharz tak i obsługa się starają i są sympatyczni, co jest rzadkością w Chorwacji. Chętnie tam wrócę.

Termin wizyty: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, 975vern

4 Saisons — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w 4 Saisons? Podziel się wrażeniami!