“Cudnie! ”

Folga Browar Restauracja
Nr 1 wśród 5 Restauracje (Gryfice)

Miejsce czaruje wyglądem i smakiem. Roślinność, która otacza nas dookoła sprawia, że restauracja jest przytulna nawet w pochmurny dzień. Obsługa na najwyższym poziomie, jedzenie pyszne. Polecam!

Dziękujemy, joannawN3446GE

Pierwsza wizyta , zachęceni zdjęciami i opisami w mediach społecznościowych ruszyliśmy na obiad.

Restauracja oddalona od Szczecina o 90 minut drogi oraz po drodze na spacer po plaży.
Wnętrze przytulne i nowoczesne, wpisane w obecne trendy wystroju obiektów restauracyjnych. Czysto i schludnie.
Dania w przyzwoitych cenach i duże porcje. Smak warty zajrzenia do restauracji wybór również spory, piwa rzemieślnicze smaczne, duży plus za deseczkę degustacyjna z piwami 4x150 ml.

Polecam,

Dziękujemy, tomaszo151
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Przyznam, że nie spodziewałem się takiego miejsca w Gryficach. Własne piwa rzemieślnicze, co wbrew pozorom nie jest największą zaletą tej restauracji. Pyszne dania, już kilka próbowaliśmy i każde warte polecenia. Dla mnie największa zaletą jest sam wygląd lokalu łącznie z ogródkiem, pełno miejsca, z restauracji widać kadzie. Część stolików może za blisko siebie. Następnym razem muszę spróbować drinków, bo podobał mi zapał barmana do robionych napojów :)

Dziękujemy, Adam P
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Latające muchy to główni goście restauracji ... ilości much nie do zniesienia ... zastanawiam się jak wygląda kuchnia skoro w sali restauracyjnej są dziesiątki much ... dania smaczne ... chociaż karczek na dzidzie nieco twardy ... genialna biała kiełbasa na śniadanie

Dziękujemy, nautilius77
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie nr 1 w Gryficach - dobre miejsce do spotkani biznesowych czy w gronie znajomych.
Obsługa bardzo uprzejma. Dania smaczne, karta krótka. Polecam.

Dziękujemy, fokuz

Folga Browar Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gryfice, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Folga Browar Restauracja? Podziel się wrażeniami!