“Średnie - czyli ani dobre, ani złe.”
Karczma Dobrut — recenzja

Karczma Dobrut
Opis: Szanowni Goście Pięknie witamy w Karczmie Dobrut. Jadło tu serwowane pochodzi wyłącznie z wyrobu własnego, przyrządzane jest według staropolskich receptur z naturalnych i świeżych składników. Będziemy radzi wszelkim uwagom dotyczącym naszej oferty, smaku potraw i jakości obsługi. Życzymy smacznego
Zrecenzowano 11 września 2019

Knajpa po przeniesieniu ruchu na nową S7 stoi teraz nieco na uboczu.
Z zewnątrz ładna, wewnątrz zbyt ciemna. Po prostu ponuro nieco. Na wejście czuć zapach tłuszczu. Ale nie takiego prosto z kuchni, ale taki który już tam na dobre zamieszkał. Zamówienia przy barze. A skoro przy barze, to ja napiwku nie daję ;)

Od czasu kiedy na starej 7 ruch jest dużo mniejszy, presonel ma mniej roboty. Więc powinien się zająć lepieniem pierogów, robieniem uszek itp innych rzeczy, które kupują a mogliby sami na miejscu robić. A może i robią, tylko np. kołduny w barszczu czerwony są robione "maszynowo".
Nie ocenię wszystkich dań, bo bywam tam raczej na śniadania, ale oceniając w skali szkolnej:
- pierogi - dobry
- barszczyk z kołdunami - dostateczny
- moskol z czosnkiem - dostateczny
- jajecznica - bardzo dobry
- kawa - bardzo dobry
- placki własnego wypieku - dobry+

Ogólnie na starej "7" po otworzeniu nowej wyzerowało się sporo knajp - na odcinku między Młodocinem a Szydłowcem padło ich sporo - Barak, 1 w Świerczku, Zdziechów 2x, Bar na Lukoilu, Bar w Motelu przy Lukoilu, Dinner w Dobrucie itp. jak pamiętam. Ci się trzymają chyba tylko dlatego, że w okolicy zostali sami i okoliczne towarzystwo do nich ściąga.
W weekendy mają dużo rezerwacji - imieniny, urodziny, popijawy, posiadówy itp.
A im więcej gorzały, tym mniej wysublimowany smak.

Ogólnie przeżyją, ale to już nie ten styl co kiedyś.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, r-bike

Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Szanowni Państwo,
Knajpa wygląda ładnie z daleka, ale brudno na stołach, w toalecie, ławy się lepią.
Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim faktem: zero informacji, że zamówienie składa się przy barze. "Niby kelnerki" przechodziły obok stolika bez przerwy. I co nie widziały, że goście czekają!!!. Brak szkoły w tym kierunku. Podstawowe techniki obsługi gościa są im obce.Podejrzewam, że za ladą w barze są właściciele, którzy nie pozwolą innej osobie przyjąć zamówienia, bo dostałaby 5zł napiwku.
Wyszłam z ogromną złością i ze łzami !! Jak można kazać czekać gościowi 40 min. bez żadnego info. Takiej beznadziejnej obsługi nigdzie nie spotkałam. NIE POLECAM.

Dziękujemy, Franciszka K
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dania zamawialismy z trasy 1h wcześnie a otrzymaliśmy po 2h i do tego nie kompletne. Huk im w dup€...

1  Dziękujemy, Michał G
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam tego miejsca, dania zamówione o godzinie 15.43 wydane przed 18... stoliki ktore zamawiały wczesniej, dostały zamówienie przed nami, obsługa tłumaczy to złożonością zamówienia... Szkoda czasu i pieniędzy na to miejsce

Dziękujemy, N2291ZMkamilp
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Golonka jakaś nijaka, schabowy nie doprawiony, ziemniaki opisane nieświeże jakby odpiekane po raz kolejny, zamówienia składane przy barze jak w fast foodzie. Ogólnie popieram poniższe opinie, niestety tylko te nieprzychylne. Kiedyś było o wiele lepiej, więcej nas tu raczej, a nawet napewno nie będzie

Dziękujemy, Rafal Z

Byłeś(-aś) w Karczma Dobrut? Podziel się wrażeniami!