“Prawie czysto.”

Restauracja Miodowy Młyn
Nr 1 wśród 8 Restauracje (Opatów)
Opis: W hotelu Miodowy Młyn znajduje się klimatyczna restauracja trafiająca w gusta najbardziej wymagających Gości. Szef Kuchni wraz ze swoim Zespołem, łącząc najnowsze trendy kulinarne z regionalnymi i międzynarodowymi składnikami, przygotują wyśmienite potrawy w stylu fusion.

Hotelik mały, sympatyczny. Wielki plus dla właścicieli za przebudowę starego młyna na hotel. Przemiła obsługa w hotelu i restauracji. Mieszkaliśmy tydzień. W dzień zwiedzaliśmy okolice, a noce to koszmar pędzących tirów za oknem, ale co może na to poradzić właściciel. "Biedny" hotel i "biedni' mieszkańcy Opatowa.

Dziękujemy, KRYSTYNA M

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Do Opatowa pojechaliśmy przy okazji pobytu w Sandomierzu. Sam Opatów.... cóż- małe, wymarłe, niezbyt ciekawe miasteczko. Akurat wypadała pora obiadowa, miałam jednak spore wątpliwości czy można tam cokolwiek zjeść, nie mówiąc o czymś naprawdę dobrym. I tutaj dużym zaskoczeniem okazał się Miodowy Młyn - wszystkie potrawy były nie tylko smaczne, ale też zaskakiwały połączeniem smaków. Pierogi z gęsiną i kurkami na sosie żurawinowym są jedynymi w swoim rodzaju. Polecam tą restaurację wszystkim przejeżdżającym przez Opatów.

Dziękujemy, Dotty81
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy po przeczytaniu pozytywnych recenzji.
Rzeczywiście zalewajka, policzki i pierś z kamienia bardzo dobre. Porcje raczej średnie. Na pewno warto zamówić przystawke/zupę, bo samym głównym się nikt nie naje.
Ale...
Spieszylo nam się, celowo zapytałam się ile trwa przygotowanie fondanta (15 min), zamówiłam wcześniej, kelnerka jeszcze 3 razy się dopytywala czy już, potwierdzałam. A skończyło się na tym, że po wszystkich posiłkach czekaliśmy na niego 25 min.
Zepsuło nam to cały posiłek.
Ruch nie był wybitnie duży.

Generalnie smacznie, ale diabeł tkwi w szczegółach - warto słuchać, czego potrzebuje klient.

Dziękujemy, 756karolinak
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy zobaczyć Opatów i przy okazji coś drobnego zjeść. Dobrze trafiliśmy. Przepyszna zupa pokrzywowa i równie dobra zupa świętokrzyska. Na pewno ty wrócimy. Polecamy.

Dziękujemy, 328darekl
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Odwiedzaliśmy to miejsce kilkukrotnie i za każdym razem jedzenie było świetne. Polecam zupę żurek lub pokrzywową, na drugie policzki wołowe lub pierogi z gęsiny. I oczywiście na deser znakomity czekoladowy fondant podany z dobra kawą. Dostępne są także rzemieślnicze piwa. No i bardzo miła obsługa. Owszem, przy dużym ruchu czas oczekiwania się wydłuża ale nie tak jak opisują poniżej 'krytykanci'.

Dziękujemy, Passport43927864089

Restauracja Miodowy Młyn — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie

Ostrowiec Świętokrzyski, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Miodowy Młyn? Podziel się wrażeniami!