“Miła niespodzianka”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Restauracja Zamiejska
Nr 6 wśród 8 Restauracje (Opatów)

Na wstępie napiszę że miałem mieszane uczucia wybierając się na obiad do tej restauracji, bo przeczytałem jedną opinię, że są małe porcje... BZDURA! Porcje są bardzo przyzwoite, a zupy wręcz nieprzyzwoite (420ml to końska dawka ). Co do smaku - znajdziecie tutaj takie zwyczajne prawdziwie domowe jedzenie. Szanuję wszystkich krytyków kulinarnych wypowiadających się tutaj i od razu mam radę - Jeśli spodziewasz się krewetek - to nie ten adres. Jeśli chcesz zjeść smacznie i bez chemii - polecam!

Dziękujemy, Pi B
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Jedzenie domowe, całkiem smaczne. Solidne porcje, nie wyjedzie się głodnym. Mogliśmy bez problemu wejść z psem. Obsługa sympatyczna, aczkolwiek zamiast zamówionej surówki dostałam inną, tak samo z herbatą. Trochę więcej skupienia nie zaszkodziłoby

Dziękujemy, mgro2018
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra restauracja. Menu to klasyka gatunku. Porcje duże i cenowo bardzo przyzwoite. Smaczne ale bez fajerwerków. Niechetnie, ale pozwalają na wejście z psem. Polecam.

Dziękujemy, IgorS4127
Zrecenzowano 2 czerwca 2018

Z pozoru zwykła knajpa, jakich wiele przy każdej ruchliwej drodze. Takie było i moje wrażenie, które szybko odmieniło się. Przede wszystkim pochwalić trzeba bardzo sympatyczną i miłą obsługę, która nawet w kryzysowej sytuacji (globalna awaria sieci VISA), wykazała się 100% zrozumieniem dla Gościa.
Mimo pory obiadowej i sporego obłożenia, posiłek dostaliśmy dosyć szybko. Obiad był bardzo dobry, typowo domowy i uczciwy. Żadne frykasy, ale zwykła ryba z ziemniakami i surówką, zrobiły na nas bardzo dobre wrażenie. Nikt z 5 osób z naszej grupy nie wyszedł głodny, a tym bardziej z pustymi kieszeniami (obiad z napojem za 20,60 zł).
Polecam każdemu!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Kuba F

Restauracja Zamiejska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opatów, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zamiejska? Podziel się wrażeniami!