“Karczma kresowa”
Karczma Kresowa — recenzja

Karczma Kresowa
Nr 5 wśród 8 Restauracje (Opatów)
Zrecenzowano 4 września 2019

Czas oczekiwania na podejście kelnera do stolika to ponad 10 minut.Jedzeniem jestem rozczarowana.Pierogi niestety były rozgotowane i dostałam już rozwalone na talerzu.Karczma z zewnątrz wygląda naprawdę bardzo ładnie co nas skusiło.

Dziękujemy, Annaanna2303

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Budynek stylowy, duży parking. Jedzenie nie złe (ja rolada śląska, z kluskami śląskimi i modra kapustą całkiem dobra tylko kapusta raczej ze słoika brak chrupkości typowej dla świeżych jarzyn, Zona - pierogi ruskie - chwaliła , Jak przyjechaliśmy to w sąsiedniej sali poprawiny a mimo to obsługa sprawna - można polecić

Dziękujemy, Krzysztof G
Zrecenzowano 3 grudnia 2018

Sympatyczne i klimatyczne miejsce. Bardzo smaczna kuchnia (dania kresowe są na prawdę smaczne z umiarkowanymi cenami). Kominek w głównej sali dodaje "smaczku" całości. Sprawna i miła obsługa. Bardzo duży parking. Na przerwę w podróży lub na imprezę (kilka sal) - jak najbardziej.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Mariusz_EU
Zrecenzowano 9 października 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal utrzymany w klimacie kresów wschodnich. Obsługa miła i profesjonalna. Dania gotowe w krótkim czasie i bardzo smaczne. Ceny przystępne. Średnia cena obiadu dla pary to 100-150 zł. Niestety tylko dwie gwiazdki za zapach w toalecie (ewidentny problem z kanalizacją) i wszechobecne muchy na sali konsumpcyjnej.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, pippi012
Zrecenzowano 1 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jadąc z Wielunia do Częstochowy stoi przy drodze Karczma Kresowa. Byłem , jadłem , nie piłem wina bo samochodem byłem ....Polecam wszystkim w drodze, głodnym i spragnionym. Warto się zatrzymać! Miła i sprawna obsługa , smacznie i dużo ! Ceny też przyjazne. I przy okazji jest to świetne miejsce na odpoczynek .

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, TomaszFuert

Karczma Kresowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opatów, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Karczma Kresowa? Podziel się wrażeniami!