“🚴‍♀️🚴‍♀️”
Żmigród — recenzja

Żmigród
Nr 3 wśród 8 Restauracje (Opatów)

Pyszne jedzenie dla dużej grupy. Ogromna porcja. Talerze do wymiany na płaskie, źle się kroi mięso wśród sałatek,może spaść na stół. Rosół poprawny.

Dziękujemy, mstowiensis

Zrecenzowano 23 lutego 2019

Naprawdę dobre jedzenia. Bardzo sympatyczny kelner. Świeże jedzenie, na które czasem trzeba trochę poczekać. Ceny rozsądne. Klimat małomiasteczkowej elegancji i tradycji. Polecam!!!
Really good food. Very nice waiter. Fresh food, which sometimes have to wait a bit. Prices reasonable. The climate of small-town elegance and tradition. I would recommend !!!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Kasia S
Zrecenzowano 15 lutego 2019

Restauracja z zewnątrz wygląda bardzo przyjemnie ale to jedyne plusy.
Zamówiłem kawę i sernik.
Kawa była pijalna ale pierwszy raz w życiu zrezygnował ze słodkości.
Zdziwiło mnie, że sernik został podany na ciepło ale machnąłem na to ręką.
Okazało się, iż w środku trafiłem na kulę zamarźniętego sera....
Pomijam walory smakowe o których wolałbym zapomnieć.
Jeżeli chcecie coś zjeść to idźcie gdzie indziej.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano 21 grudnia 2018

To był schabowy i był bardzo dobry. Żurek też świetny. Obsługa grup w oddzielnej sali, więc nie zakłóca pracy w sali restauracyjnej.
Polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Skorpion7777
Zrecenzowano 3 października 2018

W restauracji w sierpniową niedzielę około godziny 16 restauracja prawie pusta a połowa parasoli w ogródkach zajęta. Na kelnera czekaliśmy z pół godziny, po kolejnym pół godziny zamówiliśmy dwie zupy - przyszły dość szybko ale później kelner o nas zapomniał - w ogóle nie było go w tej części ogródka. Po kolejnych 30 minutach poszedłem do lokalu i zapłaciłem za rachunek przy kasie. Poza tym rosół średniej jakości.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, MStarPL

Żmigród — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Opatów, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Żmigród? Podziel się wrażeniami!