Kurozwęki

“w życiu można wszystkiego spróbować :)”
Restauracja Pałacowa — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Restauracja Pałacowa
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Kurozwęki)
Zrecenzowano 4 września 2019

zjadłam w tym miejscu 2 obiady, w bardzo ciepły, bardzo tłoczny lipcowy weekend.
Specjalność to potrawy z mięsa bizona, na różne sposoby. Jako zupa (tatonka), stek, polędwica, stek po burgundzku, bizonburger, a nawet pierogi z mięsem z bizona. Wszystko świeżutkie, gorące. Obsługa młodziutka, ale uwijająca się jak w ukropie. Nawet jak coś pokręcili, to szybko i elastycznie odkręcali. Mało miejsca w wakacyjny weekend, trzeba było czekać. Albo się dosiąść do innego towarzystwa - polecam, bardzo fajne doświadczenie. Pod warunkiem, że nie trafi się na marudy. Do picia można zamówić wino lub piwo z lokalnego browaru - w upał - pychota.
Ogólnie świetne miejsce dla zwykłych ludzi. Szukających wykwintności i bułki przez binułki zapraszam gdzie indziej.

Dziękujemy, Navigate586594

Byłeś(-aś) w Restauracja Pałacowa? Podziel się wrażeniami!