Chęciny

“Bardzo smacznie”
Café Latarenka — recenzja

Café Latarenka
Nr 3 wśród 10 Restauracje (Chęciny)
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Polecam to miejsce, naleśniki wyśmienite, obsługa bardzo miła. Dodatkowo zamówiliśmy naleśnika na wynos dla dziecka, osobno zapakowano bitą śmietanę, żeby się nie rozpuściła, było to bardzo miłe:)

Dziękujemy, annasC6433WE

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szukacie szybkiego i smacznego dania w samym centrum? Biegnijcie na wytrawnego naleśnika do Latarenki. Próbowaliśmy wszystkich i mega dobry zamiennik schabowego. Polecamy!

Dziękujemy, panmariusz
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naleśniki z nutella? dla mnie to dosłowne znaczenie z menu do podanego dania. Po 20 min oczekiwan kelnerke z krzywa mina przynosi wyczekane danie. Oczywiście okazało się ze nie jest to nutella lecz marny zamiennik z biedronki czy coś w tym stylu. Tyle w temacie. Dobranoc

Dziękujemy, BananowyRaj
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Idelane miejsce dla miłośników placków ziemniaczanych, gofrów i naleśników. Miła obsługa, stoliki wewnątrz i na chęcińskim rynku. Byliśmy tam już dwa razy. Polecamy chrupkie placki ziemniaczane z mięsnym sosem :)!

Dziękujemy, Joanas S
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nalesniki cieńkie i nie tłuste. Ze szpinakiem oraz z nutella i bananami bardzo dobre. Placki ziemniaczane barfzo smaczne. Przynajmniej te podawane ze śmietana. Miła obsluga. Ceny ok. Brak krzesełek dla małych dzieci

Dziękujemy, 435andrzejs

Café Latarenka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chęciny, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Café Latarenka? Podziel się wrażeniami!