“Naleśniki”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Cafe Latarenka
Nr 2 wśród 7 Restauracje (Chęciny)
Zrecenzowano 4 września 2017 z urządzeń przenośnych

Naleśnik dosyć duży (wg karty 40cm). Smaczny, równocześnie przy cenie 15 zl moglo byc wiecej roznych dodatków w środku.

Dziękujemy, K_N_K_Trip
Napisz recenzję

Zrecenzowano 2 września 2017

W samym rynku, przemiła obsługa, czysto, miło, przyjemnie. Naleśniki po prostu rewelacja-i te na słodko i te na ostro.Ceny bardzo przystępne. Bardzo fajnie urządzone wnętrze.Warto zjechać z trasy by zjeść coś tak pysznego.

Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano 21 sierpnia 2017

Byliśmy tam przejazdem w zimny pochmurny dzień, Super wystrój, cudowny zapach słodkich naleśników pomieszany z zapachem kawy. Polecam i wrócę tam na pewno i zjadę z trasy na Kielce na obiad bo warto zjeść tam niż gdzieś po drodze.

Dziękujemy, Katarzyna O
Zrecenzowano 1 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jak dlamnie fainy lokal na rynku w Chęcinach. W gorący dzień polecam mrożoną kawę. Byłem ty nie pierwszy raz i polecam również naleśniki.

Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano 19 czerwca 2017

Naleśniki i placki były w porządku ciepłe i świeże. Obsługa miła i sympatyczna. Na szybkie co nieco jak w sam raz

Dziękujemy, dariuszs23

Cafe Latarenka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chęciny, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Cafe Latarenka? Podziel się wrażeniami!