“Magiczna ”
Jaskinia Raj — recenzja

Jaskinia Raj
Nr 2 wśród 5 atrakcji (Chęciny)
Informacje o atrakcji
Chęciny, Polska
Liczba recenzji: 41
19 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 44
“Magiczna ”
Zrecenzowano: 28 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Piękna jaskinia, obowiązkowy punkt w czasie pobytu w Górach Świętokrzyskich. W okresie wiosennym oraz jesiennym możliwość zobaczenia nietoperzy.

Data wizyty: sierpniu 2016

90 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 46
“Powrót”
Zrecenzowano: 22 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Kiedyś zabrali mnie tu rodzice, teraz powrót po długim czasie, przewodniczka która nam się trafiła była totalnie dretwa, szczerze mówiąc po takim czasie spodziewałem się czegoś lepszego a okazuje się że lepsze wrażenia pamiętam z dzieciństwa

Data wizyty: sierpniu 2016
1 Dziękujemy, AdiDzi
Łódź, Polska
Liczba recenzji: 715
447 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 80
“Raj w raju”
Zrecenzowano: 19 listopada 2016

Bardzo ciekawe miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić. Fajnie opowiedziana historia i teraźniejszość przez przewodniczkę. Zwisające stalaktyty i nawisy robią niesamowite wrażenie. Szkoda że nie można robić fotek.

Data wizyty: wrześniu 2016
Dziękujemy, bozek333
Warszawa, Polska
Liczba recenzji: 2
“Bardzo ciekawe miejsce”
Zrecenzowano: 18 listopada 2016

Bardzo ciekawe miejsce. Jeśli tylko mają Państwo możliwość odwiedzić Jaskinię będąc gdziekolwiek w okolicy, to MUSICIE!
Polecam. Miła i sprawna obsługa już od momentu rezerwacji. Wycieczka bardzo udana.

Data wizyty: maju 2016
Dziękujemy, wojkal65
Puławy, Polska
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 29
17 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Zjawiskowe miejsce, które trzeba zobaczyć koniecznie”
Zrecenzowano: 13 listopada 2016

Obowiązkowa pozycja będąc w Kielcach, Jaskinia Raj mieści się zaledwie 10 minut jazdy samochodem od Kielc, w środku zobaczymy piękne zwisające stalaktyty, przewodnik opowie nam historię tego miejsca. Przy odrobinie szczęścia (nam się udało) można spotkać nietoperze ;)

A i jeszcze jedno. Zwróćcie uwagę, że w okresie zimowym jaskinia jest zamykana (z różnych względów, np po to by odpoczęła od człowieka, oraz po to by nietoperze sobie przezimowały).

Data wizyty: listopadzie 2016
Dziękujemy, zp91

Jaskinia Raj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Jaskinia Raj? Podziel się wrażeniami!