“Bardzo ciekawe miejsce”
Jaskinia Raj — recenzja

Jaskinia Raj
Nr 2 wśród 5 atrakcji (Chęciny)
Informacje o atrakcji
Warszawa, Polska
Liczba recenzji: 2
“Bardzo ciekawe miejsce”
Zrecenzowano: 18 listopada 2016

Bardzo ciekawe miejsce. Jeśli tylko mają Państwo możliwość odwiedzić Jaskinię będąc gdziekolwiek w okolicy, to MUSICIE!
Polecam. Miła i sprawna obsługa już od momentu rezerwacji. Wycieczka bardzo udana.

Data wizyty: maju 2016

Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 29
17 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 2
“Zjawiskowe miejsce, które trzeba zobaczyć koniecznie”
Zrecenzowano: 13 listopada 2016

Obowiązkowa pozycja będąc w Kielcach, Jaskinia Raj mieści się zaledwie 10 minut jazdy samochodem od Kielc, w środku zobaczymy piękne zwisające stalaktyty, przewodnik opowie nam historię tego miejsca. Przy odrobinie szczęścia (nam się udało) można spotkać nietoperze ;)

A i jeszcze jedno. Zwróćcie uwagę, że w okresie zimowym jaskinia jest zamykana (z różnych względów, np po to by odpoczęła od człowieka, oraz po to by nietoperze sobie przezimowały).

Data wizyty: listopadzie 2016
Dziękujemy, zp91
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 69
11 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 22
“Prawdziwy raj w wersji mikro”
Zrecenzowano: 12 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Jaskinia niewielka ale piękna! Szczególne wrażenie robią zwisające tysiące stalaktytów. Sama jaskinia ma zaledwie 180 m długości ale 45 minutowe zwiedzanie robi wrażenie! Warto kupić bilet przez internet.
Szkoda tylko, ze nie może robić w jaskini zdjęć. Przewodniczka tłumaczyła, ze to ze względu na organizacje ruchu turystycznego... Bez sensu. Gdyby można było robić zdjęcia to na pewno byłoby większe zainteresowanie Rajem... choć pewnie na brak turystów nie mogą tu narzekać!

Data wizyty: listopadzie 2016
Dziękujemy, saiph24
Rio de Janeiro
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 65
24 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 19
“warto, naprawde warto, to rada dla tych ktorzy jeszcze nie byli”
Zrecenzowano: 29 października 2016

odwiedzilem kilka razy jaskinie RAJ i musze powiedziec, za za kazdym razem robi wrazenie i to pozytywne wrazenie, mozna by zadbac o jakies lepsze zaplecze gastronomiczne i urozmaicic wybor, ale zostawiam to juz dla przedsiebiorczych, atrakcja dla calej rodziny , nawet z malymi dziecmi...

Data wizyty: wrześniu 2016
Dziękujemy, jacek612
Mielec, Polska
Liczba recenzji: 2
“Ciekawe miejsce”
Zrecenzowano: 24 października 2016

Parking płatny 5 zł, pan pozwolił nam zapłacić na powrocie gdyż nie rezerwowaliśmy biletów wcześniej, jednak udało nam się od razu wejść, wycieczki z przewodnikiem ruszają co ~15 minut, przewodnik znający temat, jaskinia interesująca, przejście trwało około pół godziny.

Data wizyty: październiku 2016
Dziękujemy, Dzikowaty

Jaskinia Raj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Jaskinia Raj? Podziel się wrażeniami!