“Prawdziwy raj w wersji mikro”
Jaskinia Raj — recenzja

Jaskinia Raj
Nr 2 wśród 5 atrakcji (Chęciny)
Informacje o atrakcji
Kraków, Polska
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 69
11 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 22
“Prawdziwy raj w wersji mikro”
Zrecenzowano: 12 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Jaskinia niewielka ale piękna! Szczególne wrażenie robią zwisające tysiące stalaktytów. Sama jaskinia ma zaledwie 180 m długości ale 45 minutowe zwiedzanie robi wrażenie! Warto kupić bilet przez internet.
Szkoda tylko, ze nie może robić w jaskini zdjęć. Przewodniczka tłumaczyła, ze to ze względu na organizacje ruchu turystycznego... Bez sensu. Gdyby można było robić zdjęcia to na pewno byłoby większe zainteresowanie Rajem... choć pewnie na brak turystów nie mogą tu narzekać!

Data wizyty: listopadzie 2016

Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 65
24 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 19
“warto, naprawde warto, to rada dla tych ktorzy jeszcze nie byli”
Zrecenzowano: 29 października 2016

odwiedzilem kilka razy jaskinie RAJ i musze powiedziec, za za kazdym razem robi wrazenie i to pozytywne wrazenie, mozna by zadbac o jakies lepsze zaplecze gastronomiczne i urozmaicic wybor, ale zostawiam to juz dla przedsiebiorczych, atrakcja dla calej rodziny , nawet z malymi dziecmi...

Data wizyty: wrześniu 2016
Dziękujemy, jacek612
Mielec, Polska
Liczba recenzji: 2
“Ciekawe miejsce”
Zrecenzowano: 24 października 2016

Parking płatny 5 zł, pan pozwolił nam zapłacić na powrocie gdyż nie rezerwowaliśmy biletów wcześniej, jednak udało nam się od razu wejść, wycieczki z przewodnikiem ruszają co ~15 minut, przewodnik znający temat, jaskinia interesująca, przejście trwało około pół godziny.

Data wizyty: październiku 2016
4 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Październikowe zwiedzanie”
Zrecenzowano: 16 października 2016

Obiekt znany od lat. Mieliśmy szczęście odwiedzając jaskinię po 3 dniowych opadach dzięki czemu w zastoiskach pojawiła się woda co dodatkowo potęguje wrażenia szaty naciekowej. Polecam

Data wizyty: październiku 2016
Dziękujemy, Jacek S
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 11
6 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Na prawdę warta obejrzenia”
Zrecenzowano: 11 października 2016

Najlepiej pojechać wiosną lub wczesną jesienią, nie ma tak wtedy dużych różnic temperatur. Jak to w jaskini....musicie mieć kurtki. Ale dzieciaki na prawdę przeżywają takie atrakcje. Dobra organizacja zwiedzania i dobre podejście, nawet z małymi dziećmi.

Data wizyty: czerwcu 2016
Dziękujemy, Iza I

Jaskinia Raj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Jaskinia Raj? Podziel się wrażeniami!