“warto, naprawde warto, to rada dla tych ktorzy jeszcze nie byli”
Jaskinia Raj — recenzja

Jaskinia Raj
Nr 2 wśród 5 atrakcji (Chęciny)
Informacje o atrakcji
Rio de Janeiro
Kontrybutor: poziom 5
Liczba recenzji: 65
24 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 19
“warto, naprawde warto, to rada dla tych ktorzy jeszcze nie byli”
Zrecenzowano: 29 października 2016

odwiedzilem kilka razy jaskinie RAJ i musze powiedziec, za za kazdym razem robi wrazenie i to pozytywne wrazenie, mozna by zadbac o jakies lepsze zaplecze gastronomiczne i urozmaicic wybor, ale zostawiam to juz dla przedsiebiorczych, atrakcja dla calej rodziny , nawet z malymi dziecmi...

Data wizyty: wrześniu 2016

Mielec, Polska
Liczba recenzji: 2
“Ciekawe miejsce”
Zrecenzowano: 24 października 2016

Parking płatny 5 zł, pan pozwolił nam zapłacić na powrocie gdyż nie rezerwowaliśmy biletów wcześniej, jednak udało nam się od razu wejść, wycieczki z przewodnikiem ruszają co ~15 minut, przewodnik znający temat, jaskinia interesująca, przejście trwało około pół godziny.

Data wizyty: październiku 2016
Dziękujemy, Dzikowaty
Nieporęt, Polska
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 13
4 recenzje(-i) atrakcji
“Październikowe zwiedzanie”
Zrecenzowano: 16 października 2016

Obiekt znany od lat. Mieliśmy szczęście odwiedzając jaskinię po 3 dniowych opadach dzięki czemu w zastoiskach pojawiła się woda co dodatkowo potęguje wrażenia szaty naciekowej. Polecam

Data wizyty: październiku 2016
Dziękujemy, Jacek S
Kontrybutor: poziom 3
Liczba recenzji: 11
6 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
“Na prawdę warta obejrzenia”
Zrecenzowano: 11 października 2016

Najlepiej pojechać wiosną lub wczesną jesienią, nie ma tak wtedy dużych różnic temperatur. Jak to w jaskini....musicie mieć kurtki. Ale dzieciaki na prawdę przeżywają takie atrakcje. Dobra organizacja zwiedzania i dobre podejście, nawet z małymi dziećmi.

Data wizyty: czerwcu 2016
Dziękujemy, Iza I
Kontrybutor: poziom 4
Liczba recenzji: 27
21 recenzje(-i) atrakcji
“Wow cudo natury”
Zrecenzowano: 28 września 2016 z urządzeń przenośnych

Coś pięknego każdemu polecę to cudo .Bardzo piękne miejsce .piękna okolica .trzeba tylko wczesnuej zarezerwować bilety

Data wizyty: wrześniu 2016
Dziękujemy, Grazyna S

Jaskinia Raj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kielce, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Jaskinia Raj? Podziel się wrażeniami!