“Niespodzianka !!!!!”
Da Vinci Restauracja — recenzja

Da Vinci Restauracja
Nr 9 wśród 10 Restauracje (Chęciny)

Po zwiedzaniu Zamku Chęcińskiego i Centrum Nauki Da Vinci zobaczyliśmy informację o restauracji. Piękne wnętrze, urządzone ze smakiem, pełne kwiatów. Przemiła obsługa. A jedzenie - to bajka. Zupa krem z kiszonej kapusty - brak słów. Uwielbiam zupy-kremy, mój ulubiony to z czerwonych buraków z Casablanki w Olsztynie, a teraz mam dylemat, który lepszy. Na drugie - wołowina długo gotowana - cudo w "gębie". I niech to wystarczy.

Dziękujemy, KRYSTYNA M

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Ciekaw restauracja, bardzo miła obsługa, pyszne i elegancko podane dania ( wołowina mistrzostwo świata )
Polecam

Dziękujemy, Patrykppp
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Restauracja jest super, wszystko świeże, pomysłowe połączenia smaków, super obsługa. zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano 15 lipca 2019

Jedzenie pyszne, przygotowane z dużą starannością i dbałością o smak! Wołowina rozpływa się w ustach, a kurczak przywołuje smaki z dzieciństwa...a wszystko podlane pysznym, gruzińskim winem! Obsługa bardzo miła, czuliśmy się "zaopiekowani". Polecam to miejsce zarówno pod względem kulinarnym jak i krajobrazowym- piękne tereny do spacerów...

1  Dziękujemy, Beata M
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna restauracja z pysznym jedzeniem. Ładny wystrój. Miła obsługa. Polecam z czystym sumieniem.

Dziękujemy, majamark

Da Vinci Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chęciny, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Da Vinci Restauracja? Podziel się wrażeniami!