“Super jedzenie”
Da Vinci Restauracja — recenzja

Da Vinci Restauracja
Nr 9 wśród 10 Restauracje (Chęciny)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Restauracja jest super, wszystko świeże, pomysłowe połączenia smaków, super obsługa. zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Piotr S

Zrecenzowano 15 lipca 2019

Jedzenie pyszne, przygotowane z dużą starannością i dbałością o smak! Wołowina rozpływa się w ustach, a kurczak przywołuje smaki z dzieciństwa...a wszystko podlane pysznym, gruzińskim winem! Obsługa bardzo miła, czuliśmy się "zaopiekowani". Polecam to miejsce zarówno pod względem kulinarnym jak i krajobrazowym- piękne tereny do spacerów...

1  Dziękujemy, Beata M
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna restauracja z pysznym jedzeniem. Ładny wystrój. Miła obsługa. Polecam z czystym sumieniem.

Dziękujemy, majamark
Zrecenzowano 13 maja 2019

Z nadzieją, uzasadnioną wysokim miejscem restauracji w konkursie, postanowiliśmy odwiedzić "Da Vinci", by zjeść niedzielny obiad.Obsługa przywitała nas uprzejmie, ale po 10 minutach oczekiwania, musieliśmy sami poprosić o kartę dań.Potem - o przyjęcie zamówienia.Przygotowanie dwóch dań zajęło kuchni ponad pół godziny!
Polecane przez szefa kuchni polędwiczki były twarde," zestaw surówek" to trochę mixu sałat polanych octem, a "kulki ziemniaczane" to gotowane ziemniaki uformowane łyżką do lodów i na to odrobina sosu z grzybów. Takie oto danie kosztuje 35 PLN.Według mnie cena nie jest adekwatna do jakości i ilości dania.
O daniu mojego męża nie wspomnę, przez litość.
Z deseru zrezygnowaliśmy, obserwując, jaka odrobina sernika znajduje się na talerzykach podawanych gościom obok. Zresztą współczułam im, bo każda z dziewięciu osób otrzymywała danie główne oddzielnie, w czasie dowolnym {gdy jedni kończyli, inni czekali lub upominali się o jedzenie - koszmar).Wychodziliśmy z Da Vinci, z niesmakiem. I skąd się wzięło to wysokie miejsce w konkursie na najlepszą restaurację?

Dziękujemy, Climber520584
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: 0renatak, Właściciel, Da Vinci RestauracjaOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Dziękuję za opinię, która jest dla nas cenna. Tamtej niedzieli mieliśmy bardzo duży ruch co wydłużyło czas oczekiwania. Mięsa przygotowujemy w sous vide co gwarantuje ich wysoką jakość, soczystość i miękkość.
Deser na stole obok był w mini porcji, gdyż goście otrzymali go w ramach przeprosin za długi czas oczekiwania.
Od lipca 2019 r. pozyskaliśmy nowego szefa kuchni z hotelu *****, od tego czasu zmianie uległa karta dań oraz usprawniony został proces wydawczy.
Wszelakie zastrzeżenia prosimy zgłaszać po spróbowaniu dania - Państwa satysfakcja jest dla nas bardzo ważna.

Zrecenzowano 5 maja 2019

W majówkowy weekend spodziewaliśmy się trudności ze znalezieniem miejsca na obiad dla naszej 18 osobowej grupy. Miejsce to polecił jeden z lokalnych znajomych i miał rację. Po przyjeździe i małym zwiedzaniu okolicznego terenu (centrum naukowo dydaktyczne DA VINCI) zawitaliśmy do pełnej gości restauracji około 15.
Po rozmowie z menadżerką lokalu, która na wstępie wyjaśniła nam sytuacje z miejscami i zbliżającą się duża rezerwacją na godzinę 18. Zaproponowała nam miejsca w zarezerwowanej sali jeśli wyrobimy się z do 17. Uczciwy i profesjonalny układ.

Oczywiście było troszkę zamieszania z zamówieniami i czasem ich dostarczania ale było to uczciwie na początku wyjaśnione - finalnie wszyscy dostali to co chcieli, w czasie się wyrobiliśmy.

Do meritum: Jedzenie na średnim poziomie choć jak ktoś zauważył w recenzji wcześniej - cenowo i wyglądem aspirujące do wyższego poziomu. Smak potraw dobry, a niektóre potrawy nawet bardzo dobry.

Wystrój spokojny, dopasowany do charakteru zabytkowego pałacyku w którym mieści się restauracja acz bez przesady w dekoracjach.

W tym rejonie tę restaurację mogę polecić - a z tak zaangażowanym personelem wierzę, że z każdym dniem poziom będzie tylko rósł.

Dziękujemy, behemott

Da Vinci Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chęciny, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Da Vinci Restauracja? Podziel się wrażeniami!